ی. آگوست 14th, 2022

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

سرپرست هفته نامه پیام شهر قزوین منصوب شد

1 دقیقه خوانده شده
طی حکمی از سوی شهردار قزوین، سید محمدرضا قافله‌باشی به سمت سرپرست هفته‌نامه پیام شهر منصوب شد.
سرپرست هفته نامه پیام شهر قزوین منصوب شد

طی حکمی از سوی شهردار قزوین، سید محمدرضا قافله‌باشی به سمت سرپرست هفته‌نامه پیام شهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مهدی صباغی شهردار قزوین، با صدور حکمی سیدمحمدرضا قافله‌باشی را به سمت سرپرست هفته‌نامه پیام شهر قزوین منصوب کرد.
پیش از این عادله مهرابی مدیریت هفته‌نامه پیام شهر قزوین را بر عهده داشت.

در برنامه‌ای با ابلاغ حکم شهردار قزوین، سرپرست جدید هفته‌نامه پیام شهر شهرداری معرفی شد.

 

در مراسمی با ابلاغ حکم شهردار قزوین، سیدمحمدرضا قافله‌باشی به عنوان سرپرست جدید هفته‌نامه پیام شهر شهرداری معرفی شد.

در این مراسم که سیدحامد موسوی معاون منابع انسانی شهردار و جابر خرم‌نیا سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نیز حضور داشتند، از خدمات عادله مهرابی سرپرست پیشین این نشریه در مدت مسئولیت او تقدیر شد.

گفتنی است هفته نامه «پیام شهر» در پیشخوان دکه‌ها رخ می‌نماید، تا با محتوای تحلیلی، در کنار مباحث شهری، مسائل استان قزوین را واکاوی کند تا شعار “شهری با نشاط، انسان محور، با مدیریتی علمی و پاسخگو و شهروندانی مسئولیت پذیر” را با همراهی شهروندان به مرحله عمل برساند، راه پرفراز و نشیبی طی کرده‌است. پیدایش این رسانه مکتوب  در سال 1382 کلید خورد که سرانجام مجوز انتشار نشریه داخلی  شهرداری قزوین در قالب ماهنامه آموزشی و اطلاع رسانی با نام «پیام شهر» از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد. براین اساس، نشریه پیام شهر،ازاردیبهشت ماه سال 1383 به صورت ماهنامه داخلی منتشر شد؛ اما تصمیم برآن شد که ترتیب انتشار از ماهنامه به هفته نامه تغییر یابد که با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد این امر میسر شد. بعدها در سال  1389 مجوز انتشار عمومی نشریه دریافت شد که این روند  تاکنون ادامه دارد.

سرپرست هفته نامه پیام شهر قزوین منصوب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.