س٫ مرداد ۲ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

۲۰ نفر از خبرنگاران فعال شفت تجلیل شدند

1 دقیقه خوانده شده
20 نفر از خبرنگاران فعال شفت تجلیل شدند

۲۰ نفر از خبرنگاران فعال شهرستان شفت در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت؛ سیدمحسن موسوی فرماندار شفت در نشست با خبرنگاران شهرستان که درسالن میرزای شفتی فرمانداری این شهرستان برگزارشد،اظهارکرد: برای توسعه و رونق شهرستان شفت نیازمند تعامل و همکاری با خبرنگاران هستیم.

وی براستمرار این تعاملات وهمکاری‌هاباخبرنگاران تأکید کرد و افزود:خبرنگاران شهرستان شفت نیازمند داشتن یک مجموعه مشخص همانند کانون، انجمن و خانه مطبوعات هستند تا مطالبات و درخواست‌های آنان را پیگیری و ارتباط با مسئولان شهرستان را برقرار و برای توسعه این شفت گام بردارند.

نماینده عالی دولت با اشاره به اینکه آمریکا در برابر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی زانو زده است، گفت: بخشی از این موفقیت ثمره نظام و تلاش دولت و به برکت خون شهدا است که برای اهداف ارزشمند انقلاب و نظام ریخته شده و باید تلاش کنیم این ارزش‌ها حفظ شود.

درادامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت نیز با اشاره به نقش خبرنگاران در توسعه جوامع افزود: انتقادات سازنده خبرنگاران از مسئولان و بخش‌های مختلف، زمینه پیشرفت و توسعه در جامعه را فراهم می‌کند.

مهنا بابایی مقدم به سختی‌های شغل خبرنگاری اشاره و تأکید کرد: اگر عشق به کار خبرنگاری نبود قطعاً درآمد پایین، نبود امنیت شغلی، مشکلات بیمه و گاهاً برخورد نامناسب مسئولان بااین قشر زحمت کش آنها را از ادامه مسیر دلسرد و ناامید می‌کرد.

وی بابیان اینکه نقش خبرنگاران در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت بی بدیل است، گفت:برای توسعه شهرستان شفت باتوجه به سابقه غنی فرهنگی این شهرستان قطعاً نیازمند بهره گیری از ظرفیت‌های خبرنگاران هستیم.

مسئول فرهنگی شفت همچنین به تجلیل ازخبرنگاران شهرستان همزمان با روز خبرنگار اشاره کرد و یاد آور شد: نشست صمیمانه و تجلیل ازخبرنگاران فعال شفتی پیش از این همزمان با روز خبرنگار در این اداره برگزار شد.

در پایان این نشست صمیمی از۲۰ نفر از خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و مجازی فعال در شهرستان شفت تجلیل به عمل آمد.

۲۰ نفر از خبرنگاران فعال شفت تجلیل شدند

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *