ی٫ خرداد ۶ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

۱۷۰پیامک ناسزا به خبرنگار استقلالی به جای سیدعلی!

1 دقیقه خوانده شده
۱۷۰پیامک ناسزا به خبرنگار استقلالی به جای سیدعلی

۱۷۰ پیامک با محتوای ناسزا نسبت به داور بازی برای شماره این خبرنگار ارسال شده بود چرا که برخی فکر می‌کردند این شماره داور بازی فولاد و استقلال است. نکته عجیب‌تر اینجاست که در اینستاگرام هم ۲۷۰۰ پیام خصوصی (دایرکت) برای این خبرنگار ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از تابناک؛ در جریان برگزاری اولین بازی لیگ برتر  بعد از تعطیلات کرونا، داور مسابقه دو بازیکن استقلال و سرمربی این تیم را از زمین اخراج کرد. پس از پایان بازی، هواداران استقلال که نسبت به عملکرد داور اعتراض شدیدی داشتند حسابی در فضای مجازی از خجالت وی درآمدند.

در این میان اما یک اتفاق عجیب و باورنکردنی برای یکی از خبرنگاران باسابقه ورزشی حوزه استقلال رخ داده است. ظهر پنج‌شنبه بود که «حسن بابازاده» به یکباره با حجم عظیمی از تماس، پیامک و درخواست دنبال کردن در فضای مجازی روبرو شد.

ماجرا از این قرار است که به نوشته میزان؛ یک نفر شماره موبایل این خبرنگار را در اختیار کانال‌ها و صفحات هواداری در فضای مجازی قرار داده و اعلام کرده که این شماره تلفن سیدمهدی سیدعلی داور بازی فولاد و استقلال است. این طور به نظر می‌رسد که عده‌ای از هواداران هم که حسابی از دست داور بازی عصبانی بودند، بدون لحظه‌ای درنگ، با این شماره تماس گرفتند. تا ظهر دیروز بیش از ۱۷۸ تماس بی‌پاسخ روی تلفن همراه این خبرنگار بدشانس نمایان شده است!

همچنین ۱۷۰ پیامک با محتوای ناسزا نسبت به داور بازی برای شماره این خبرنگار ارسال شده بود چراکه برخی فکر می‌کردند این شماره داور بازی فولاد و استقلال است. نکته عجیب‌تر اینجاست که در اینستاگرام هم ۲۷۰۰ پیام خصوصی (دایرکت) برای این خبرنگار ارسال شده و بیش از ۱۷۰ نفر هم درخواست دنبال کردن به وی داده‌اند. حالا اینکه چطور این افراد از اسم این خبرنگار که در بالای صفحه (پیج) او قرار داده شده بود، تشخیص ندادند که این صفحه متعلق به سیدعلی داور بازی نیست، خودش جای تعجیب و تامل دارد.

نکته دیگر هم این است که این حجم از تماس و مزاحمت‌ها همچنان هم به صورت جسته و گریخته ادامه دارد و هر چقدر خبرنگار مذکور قسم می‌خورد که شماره تلفن او با داور بازی فرق دارد، به خرج این بخش از هواداران عصبانی نمی‌رود!

فارغ از مزاحمت‌هایی که برای این خبرنگار به اشتباه ایجاد شده، حالا می‌توان فهمید که داوران با چه سختی‌هایی روبرو هستند. این اتفاق، فقط یک نمونه و مشتی از خروار است! بدون شک اگر این شماره تلفن همراه درست و متعلق به داور بازی فولاد و استقلال بود، این داور با حجم عظیمی از ناسزا روبرو می‌شد و ممکن بود تمرکز وی برای بازی‌های آینده نیز بهم بریزد.

۱۷۰پیامک ناسزا به خبرنگار استقلالی به جای سیدعلی!

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *