ی٫ مهر ۳ام, ۱۴۰۱

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

گردهمایی یاوران رسانه‌ای اربعین برگزار می‌شود

1 دقیقه خوانده شده
مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) گفت: گردهمایی بزرگ یاوران رسانه ای اربعین ۱۴۰۱، در شهریور ماه امسال برگزار می‌شود .
گردهمایی یاوران رسانه‌ای اربعین برگزار می‌شود

مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) گفت: گردهمایی بزرگ یاوران رسانه ای اربعین ۱۴۰۱، در شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از مرزنیوز؛ امید کوثری‌ فر مشاور رئیس و مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) افزود: گردهمایی بزرگ یاوران رسانه‌ ای اربعین به منظور تبیین رویکردها و انتقال تجارب در زمینه های عکاسی، خبرنگاری، مستندسازی و فعالیت‌ های فضای مجازی با حضور اساتید برجسته و صاحبان تجربه در روز  چهارشنبه دوم شهریور ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد .
وی توضیح داد: این گردهمایی به صورت حضوری و در شهر تهران و به همت کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین برگزار خواهد شد.
مشاور رئیس ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر لزوم هم‌ افزایی ظرفیت های فعالان عرصه رسانه به منظور تحقق بیشتر فرهنگ جهانی اربعینی و ارائه خدمت بهتر به زوار حضرت سیدالشهدا (ع) اظهار کرد: علاقمندان می توانند برای شرکت در این گردهمایی بزرگ رسانه ای به سایت alarbaeen.ir  مراجعه کنند .
کوثری‌ فر اضافه کرد: از بین ثبت نام کنندگان، اولویت پذیرش با افرادی است که در رشته انتخابی به صورت حرفه ای و رسمی صاحب تجربه و کار هستند و اطلاعات تکمیلی نیز به ثبت نام کنندگان اعلام خواهد شد.

گردهمایی یاوران رسانه‌ای اربعین برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.