چ٫ اردیبهشت ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

کارگاه‌ آموزشی مجازی «تعامل سینما و بازی‌های ویدئویی» برگزار می‌شود

1 دقیقه خوانده شده
تعامل سینما و بازی‌های ویدئویی به عنوان موضوعی مهم در جذب مخاطب همواره مورد توجه سینماگران و بازی‌سازان بوده است. این اهمیت پای این دو هنر – صنعت را به سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نیز کشانده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ براساس رایزنی انجام شده توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با دبیرخانه سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان یکی از کارگاه‌های آموزشی مجازی در بخش ملی این جشنواره به موضوع  «تعامل سینما و بازی‌های ویدئویی» اختصاص پیدا کرده است.
کارگاه‌ «تعامل سینما و بازی‌های ویدئویی» همزمان با ایام برگزاری جشنواره یعنی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان هر روز از ساعت ۱۳ برای علاقه‌مندانی که برای شرکت در آن از قبل ثبت نام کرده‌اند، برگزار می‌شود.
به گفته حامد سلیمان‌زاده معاون مدیر بین‌الملل و مسئول کارگاه‌های آموزشی این جشنواره، مشخصات ثبت‌نام‌کنندگانی که علاقه‌مندی خود را برای حضور در کارگاه‌ها اعلام کرده‌اند، بررسی خواهد شد و سپس، برای حضور در هر کارگاه، ۱۵ تا ۳۰ نفر از بین ثبت‌نام شدگان انتخاب خواهند شد.
این کارگاره مجازی با حضور امین شهیدی، مدیر دپارتمان هنر انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که از مدرسان متخصص و شناخته شده بازی‌سازی کشور است، برگزار می‌شود.
بنابراین با توجه به محدودیت در نظر گرفته شده برای حضور در این کارگاه، اگر به بازی‌سازی و تعامل آن با سینما علاقه‌مند هستید و دوست دارید که در این کارگاه شرکت کنید، حتما در اولین فرصت اینجا ثبت نام کنید.
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=3139

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *