س٫ فروردین ۸ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

1 دقیقه خوانده شده
پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

در پی درگذشت «روح‌الله رجایی اسفاد» سردبیر روزنامه جام جم و از فرزندان خراسان‌جنوبی، مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پیامی درگذشت این خبرنگار جهادی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و خبرگزاری فارس؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم روح الله رجائی یکی از فعالان رسانه‌ای برتر کشوری و سردبیر روزنامه جام جم، تمام اهالی رسانه را داغدار نمود.

کسی که عشق به اهل بیت(ع)، جام وجودش را لبریز کرده بود و همچنان که از خطه‌ای محروم سرچشمه گرفته بود، خدمت به محرومین و مستضعفین را در جریان خروشان زندگی اش فراموش نکرد.

رجائی با اینکه دانش‌آموخته عالی علوم ارتباطات و اهل قلم و بیان بود، اما هیچگاه از خود ننوشت و به امید جذب مخاطب، خود را تیتر نکرد، نوشتنش از سر درد بود برای آرامش دردهای مردم زجرکشیده و از سر عشق بود برای اهل بیت عصمت و طهارت(ع).

روح الله رجائی روزنامه‌نگار متعهد و خوب کشورمان، برآمده از سرزمین پدر علوم ارتباطات ایران «پروفسور معتمدنژاد» و اصالتاً اهل روستای اسفاد شهرستان زیرکوه استان خراسان‌جنوبی بود و غم جانکاه فقدانش، بار دیگر نشان داد که این استان چه سرمایه‌های عظیمی از متخصصان علوم ارتباطات و جهادگران عرصه رسانه در دامان خود تربیت کرده است.

ضمن تجلیل از خدمات عظیم این خبرنگار جهادی و انفلابی، ضایعه فقدان ایشان را به تمامی اصحاب رسانه و دوستداران ایشان و به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند باری تعالی برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.

سجاد رضایی-مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی

پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.