س٫ مرداد ۲ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

1 دقیقه خوانده شده
پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

در پی درگذشت «روح‌الله رجایی اسفاد» سردبیر روزنامه جام جم و از فرزندان خراسان‌جنوبی، مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پیامی درگذشت این خبرنگار جهادی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و خبرگزاری فارس؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم روح الله رجائی یکی از فعالان رسانه‌ای برتر کشوری و سردبیر روزنامه جام جم، تمام اهالی رسانه را داغدار نمود.

کسی که عشق به اهل بیت(ع)، جام وجودش را لبریز کرده بود و همچنان که از خطه‌ای محروم سرچشمه گرفته بود، خدمت به محرومین و مستضعفین را در جریان خروشان زندگی اش فراموش نکرد.

رجائی با اینکه دانش‌آموخته عالی علوم ارتباطات و اهل قلم و بیان بود، اما هیچگاه از خود ننوشت و به امید جذب مخاطب، خود را تیتر نکرد، نوشتنش از سر درد بود برای آرامش دردهای مردم زجرکشیده و از سر عشق بود برای اهل بیت عصمت و طهارت(ع).

روح الله رجائی روزنامه‌نگار متعهد و خوب کشورمان، برآمده از سرزمین پدر علوم ارتباطات ایران «پروفسور معتمدنژاد» و اصالتاً اهل روستای اسفاد شهرستان زیرکوه استان خراسان‌جنوبی بود و غم جانکاه فقدانش، بار دیگر نشان داد که این استان چه سرمایه‌های عظیمی از متخصصان علوم ارتباطات و جهادگران عرصه رسانه در دامان خود تربیت کرده است.

ضمن تجلیل از خدمات عظیم این خبرنگار جهادی و انفلابی، ضایعه فقدان ایشان را به تمامی اصحاب رسانه و دوستداران ایشان و به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند باری تعالی برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.

سجاد رضایی-مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی

پیام تسلیت مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در پی درگذشت «روح‌الله رجایی»

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *