ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت روز خبرنگار

1 دقیقه خوانده شده
پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت روز خبرنگار

مونسان، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت؛ در متن پیام دکتر علی‌اصغر مونسان آمده است:

«اقتضای جان چو ای دل آگهی است/ هرکه آگه‌تر بود جانش قوی است

۱۷ مردادماه، سالروز شهادت شهید عرصه قلم و آگاهی محمود صارمی، مجالی است برای گرامیداشت مقام و منزلت مجاهدان بیداردلی که آگاهی بخشی را به عنوان رسالت خویش تعریف کرده‌اند، همانانی که مجدانه و شجاعانه رویدادها را می‌کاوند و با روشنای قلم به جامعه بازتاب می‌دهند تا جان همگان را از زلال دانستن سیراب کنند.

عرصه رسانه، کارزاری حساس است که نقش آفرینان آن ضمن صیانت از کیان ملی و حفاظت از ارزش های فرهنگی و عرفی، موازین دینی و ضوابط قانونی، به دور از مصالح فردی پاسخگوی مطالبات متعدد آحاد جامعه در حوزه اطلاع رسانی هستند و در این میدان سرنوشت ساز، جانب حقیقت، عدالت و انصاف را داشتن کاری است بس دشوار و سزاوار تحسین.

روز خبرنگار را به تمام اعضای خانواده بزرگ و بزرگوار رسانه تبریک و تهنیت می گویم و برای روزنامه نگاران و خبرنگاران صدیق و تلاشگر ایران اسلامی، در مسیر دشوار اما روشنی که در پیش دارند، آرزوی توفیق، تندرستی و تعالی دارم.»

پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت روز خبرنگار

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *