ی٫ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

پیام تبریک رئیس رسانه ملی به مناسبت روز خبرنگار / قدردانی از چشمان بینا و بصیر مردم

1 دقیقه خوانده شده
پیام تبریک رئیس رسانه ملی به مناسبت روز خبرنگار / قدردانی از چشمان بینا و بصیر مردم

رئیس رسانه ملی با صدور پیامی از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر به ویژه به واسطه مجاهدت‌شان در ایام شیوع کرونا، به عنوان جهادگردانی که چشم بصیر و بینای مردم هستند، قدردانی کرد و به طور خاص تلاش خبرنگاران رسانه ملی را که با شیوه خبرنگاری تحقیقی توانسته‌اند گرهی از گره‌های موجود در کشور را باز کنند، ستود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ متن کامل این پیام را در ادامه می‌خوانید:

باسمه تعالی

روز خبرنگار، فرصتی است برای پاسداشت مقام فعالان عرصه خبر و خبرنگارانی که تلاشی زائد الوصف برای اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح و آگاهی بخشی به جامعه دارند. تلاش مجاهدانه این جمع در شش ماه اخیر که ماه‌های سخت مبارزه با ویروس منحوس کرونا است، تماشایی بود. این جهاد مخلصانه، خبرنگاری در دوران هشت ساله دفاع مقدس را در یادها زنده کرد. روزگاری که خبرنگاران در میدان حاضر بودند و رشادت رزمندگان اسلام را ثبت و ضبط می‌کردند. این روزها نیز خبرنگاران، جهاد مدافعان سلامت، گروه‌های جهادی و مردم را در مواجهه با این اهریمن ناپیدا برای ثبت در تاریخ، ضبط و روایت می‌کنند.

بنا به سنت هر ساله، بر آن بودیم تا در جلسه‌ای باشکوه از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر تجلیل کنیم، اما شیوع ویروس کرونا مانع برگزاری این جلسه زیبا و خودمانی شد. جلسه‌ای که هر سال محفلی دیدنی و شنیدنی از حضور جهادگران حوزه خبر بود. از برگزار نشدن این جلسه ناخرسندیم، اما مهم، حفظ سلامت تک‌تک خبرنگاران است. جا دارد از یکایک فعالان عرصه خبر که همدل و همراه به دل حوادث می‌روند، قدردانی و تشکر کنم. امیدوارم این قشر زحمتکش و فعال مثل همیشه، چشم بینا و بصیر مردم باشند. حوادث را با دقت ببینند و عادلانه روایت کنند. خدا را شاکرم در دورانی که خبرنگاری تحقیقی، رونق فراوان یافته است، خبرنگاران رسانه ملی با درک عمیق، تعهدی شایسته و کارشناسی عمق یافته، موضوعات و دغدغه‌های جامعه را دلسوزانه مطرح می‌کنند. بیان هر موضوع با این شیوه تحقیقی از زبان و نگاه این خبرنگاران توانسته است تا حد قابل توجهی، گرهی از گره‌های موجود در کشور را باز کند و تاثیر محسوسی در حل آن موضوع داشته باشد. جا دارد در روز خبرنگار به طور ویژه از این گروه از خبرنگاران تاثیرگذار و جریان‌ساز که بر پیشانی سازمان صداوسیما می‌درخشند، تشکر کنم. از خداوند منان برای همه جهادگران عرصه خبر، صحت و سلامت جسم و روح و قلم را خواستارم.

علی عسکری
رئیس سازمان صداوسیما

پیام تبریک رئیس رسانه ملی به مناسبت روز خبرنگار / قدردانی از چشمان بینا و بصیر مردم

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *