د٫ تیر ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

پیام تبریک دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان

1 دقیقه خوانده شده
پیام تبریک دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان

وزیر ورزش و جوانان در پیامی، ورزشی نویسان را عضوی مهم و اثربخش از هر جامعه ای نام برد که با جوهر قلم خویش توسعه ورزش را نه تنها در کشور خود تسریع می بخشند بلکه می توانند پرچم دار صلح جهانی باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان؛ در پیام دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان آمده است:
دوم جولای( ۱۲ تیر)، روزجهانی ورزشی نویسان فرصتی برای درنوردیدن مرزهای خاکی و پیوند ملت ها در راستای صلح جهانی با بهره گیری از علم رسانه، دانش و تعهد خبرنگاران و نویسندگان و عکاسان ورزشی است.
اهالی رسانه در حوزه ورزش، عضو مهمی از جامعه ورزشی در ایران و جهان هستند که با جوهر قلمشان توسعه ورزش را نه تنها در کشور خویش سرعت می بخشند بلکه می توانند پرچمدار صلح جهانی باشند.
آنها با قلم شیوای خود همواره با انتشار موفقیت های ورزشکاران و تلاش مدیران در داخل کشور و انعکاس رویدادهای بین المللی مسیر توسعه ورزش در ابعاد مختلف را هموار کرده اند.
اینجانب ضمن قدر شناسی از تلاش های خانواده بزرگ رسانه ی ورزشی کشورمان ، این روز را گرامی میدارم و تلاش اثر بخش تان در انعکاس اخبار حوزه ورزش را ارج می نهم.
موفقیت همراه همیشگی تان سرفراز باشید
مسعود سلطانی فر

پیام تبریک دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *