ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

برگزاری هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان البرز

1 دقیقه خوانده شده
فراخوان نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز به همت سازمان بسیح رسانه این استان منتشر شد.
برگزاری هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان البرز

فراخوان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز به همت سازمان بسیح رسانه این استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه؛ در بخش سراسری موضوعات این دوره از جشنواره شامل شعار سال«مهار تورم، رشد تولید»؛ جهاد تبیین؛ پیوند رسانه و صنعت؛ مقابله با آسیب‌های اجتماعی؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ بسیج و حوزه‌های اقدام؛ امید و نشاط‌آفرینی؛ سبک زندگی ایرانی اسلامی، حجاب زنان و غیرت مردان؛ موضوعات اجتماعی(خانواده، ازدواج، فرزندآوری، اعتیاد، طلاق) و رسانه و گروه‌های جهادی بوده و محورهای ویژه و استانی نیز شامل مقاومت فلسطین و غزه؛ رسانه و انتخابات؛ مدیریت شهری؛ گاز و برق و الگوی مصرف صحیح؛ صنایع‌دستی و گردشگری و توریست و وقف و رسانه می‌باشد.

گفتنی است گزارش خبری؛  مصاحبه؛ یادداشت و سر مقاله؛ تیتر؛ اینفوگرافی؛ موشن‌گرافی؛ عکس؛ کلیپ و گزارش ویدئویی؛ مستند و پادکست جزو قالب‌های جشنواره به شمار می‌رود.

متقاضیان شرکت در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲ به نشانی کرج، چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، دفتر سازمان بسیج رسانه استان البرز (دبیرخانه جشنواره) و یا لینک آثار را از طریق پیام‌رسان ایتا به شماره ۰۹۳۳۵۰۹۶۷۵۰ ارسال نمایند.

لازم به توضیح است به همراه هر اثر اطلاعات لازم شامل نام و نام خانوادگی؛ نام رسانه؛ عنوان قالب اثر جهت داوری و موضوع اثر جهت داوری  ارسال شود. همچنین  آثاری در جشنواره شرکت داده می شود که در فاصله زمانی ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ تا آذر سال ۱۴۰۲ در یکی از نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و یا پایگاه‌های خبری منتشر شده باشند.

خبرنگار: فرناز قنبری

لینک کوتاه: http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=14509

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *