س٫ تیر ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

نسخه دوم «کودکان اربعین» منتشر شد

1 دقیقه خوانده شده
نسخه دوم «کودکان اربعین» منتشر شد
نسخه دوم بازی کودکان اربعین با اضافه شدن بازی‌ها و امکانات جدید در کافه بازار منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ نسخه دوم این بازی که متبرک به یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی شده، کودکان را در قالب یک بازی خاطره‌انگیز در مسیر پیاده روی اربعین همراه می‌کند.
استودیو بازی‌سازی مهاد علاوه بر انتشار نسخه دوم بازی کودکان اربعین، پویش «موکب‌ کودکان ‌اربعین» با یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، را نیز راه‌اندازی کرده است. در این پویش کودکان با شبیه‌سازی یک موکب اربعینی که مزین به عکسی از حاج قاسم سلیمانی است در فضای خانه‌شان و ارسال عکس و فیلم از آن، می‌توانند در این پویش شرکت کنند. بخش مسابقه و ارسال عکس و فیلم از موکب‌های خانگی کودکان اربعین از ۱۰ مهرماه فعال شده و کاربران بازی تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند تا عکس‌ها و فیلم‌هایی از موکب‌هایشان را برای شرکت در بخش مسابقه ارسال کنند.
اتفاق ویژه‌تر اینکه، به گفته حمید افسری مدیرعامل استودیو مهاد، قرار است به کاربران این‌ بازی که در جدول رتبه‌بندی بازی دارای بیشترین امتیاز و پرچم باشند و همچنین به بهترین عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی از پویش ملی موکب کودکان اربعین از طرف تولیت حرم امام حسین (ع)، حرم‌ امام رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیه) جوایز خاص و متبرک اهداء ‌شود.
‌حالا که بخاطر شرایط کرونایی و محدودیت‌های ناشی از آن امسال رویداد بزرگ پیاده روی اربعین لغو شده می‌توانید با این بازی حال و هوای سفر معنوی و خاطره انگیز پیاده‌روی اربعین را برای کودکان‌تان زنده کنید.
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=3024

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *