پ٫ مهر ۶ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

نحوه صدور مجوز رسانه‌ها در عراق برای پوشش ایام اربعین

1 دقیقه خوانده شده
اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی برای رسانه‌هایی که قصد فعالیت در ایام اربعین در عراق را دارند مجوز فعالیت صادر می‌کند.
نحوه صدور مجوز رسانه‌ها در عراق برای پوشش ایام اربعین

اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی برای رسانه‌هایی که قصد فعالیت در ایام اربعین در عراق را دارند مجوز فعالیت صادر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایرنا؛ مسئول اطلاع رسانی و فضای مجازی ستاد اربعین در عراق در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: اتحادیه همچون سال‌های گذشته آمادگی دارد تا با همکاری نهادها و ارگان‌های کشور عراق از جمله اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های عراقی، هیئت رسانه و ارتباطات و عتبات حسینیه و عباسیه، برای خبرنگاران و برنامه سازانی که به منظور پوشش رسانه ای اربعین حسینی به عراق اعزام می‌شوند مجوز فعالیت رسانه ای صادر کند.

محمدعلی انوشه افزود: این اقدام اتحادیه باعث می‌شود تا فعالان رسانه ای بتوانند بدون دغدغه در مسیرهای راهپیمایی و همچنین در عتبات مقدسه‌ی کربلا به برنامه سازی و تهیه گزارش و خبر بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه خبرنگاران، گزارشگران و فعالان رسانه ای نیاز به مجوز فعالیت در ایام اربعین در کشور عراق دارند، اطلاعات و مدارک خود را به نشانی ایمیل hedayat.media@gmail.com ارسال کنند.

مسئول اطلاع رسانی و فضای مجازی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در اربعین گفت: معرفی نامه رسمی از رسانه‌ی اعزام کننده، تصویر گذرنامه، فایل عکس پرسنلی از جمله مدارک لازم برای صدور کارت خبرنگاری در عراق است.

وی تاکید کرد: هرگونه کارت یا مجوزی که برای فعالیت رسانه ای در ایام اربعین صادر می‌شود، در خارج از مسیرهای راهپیمایی در کشور عراق (از جمله در فرودگاه و مرزهای زمینی) اعتبار ندارد.

انوشه افزود: فعالان رسانه ای که قصد سفر به عراق را دارند می توانند از ۸ تا ۲۵ مرداد ماه مدارک خود را برای دبیر خانه اتحادیه در تهران ارسال کنند.

مسئول اطلاع رسانی و فضای مجازی ستاد اربعین در عراق تاکید کرد: ورود هرگونه تجهیزات حرفه ای رسانه ای، تصویربرداری وخبرنگاری به عراق نیاز به مجوز از نهادهای این کشور را دارد؛ لذا فعالان رسانه ای مشخصات کامل تجهیزات، همراه با مدارک خود را به ایمیل دبیر خانه اتحادیه ارسال کنند تا نسبت به صدور مجوزهای لازم اقدام شود.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13825

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *