د٫ تیر ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

معرفی هنرکارت

1 دقیقه خوانده شده
شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان با نام تجاری «هنرکارت» کار خود را از سال ۱۳۹۸ بعنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه صندوق اعتباری هنر آغاز کرد.
معرفی هنرکارت

شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان با نام تجاری «هنرکارت» کار خود را از سال ۱۳۹۸ بعنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه صندوق اعتباری هنر آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر؛ هدف از پایه گذاری این شرکت، ایجاد بستری جهت یکپارچه سازی خدمات ارایه شده به اصحاب فرهنگ و هنر کشور و در عین حال، ارایه کارتی هویتی و شناسایی به هنرمندان سراسر کشور بوده است.

چاپ و توزیع هنرکارت

فعالیت اصلی شرکت هنرکارت در ابتدا صرفاً طراحی، چاپ و توزیع هنرکارت به هنرمندان سراسر ایران بوده است. این بخش از فعالیت های هنرکارت همچنان ادامه داشته و تا بهمن­ ماه سال ۱۴۰۱، بیش از ۹۰ هزار هنرکارت چاپ و برای هنرمندان گرامی سراسر ایران ارسال شده است. ثبت نام و صدور هنرکارت برای هنرمندان عزیز هم ­اکنون نیز ادامه داشته و جهت اطلاع از شرایط عضویت می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

مهمترین ویژگی هنرکارت

مهمترین ویژگی هنرکارت، ماهیت شناسایی و هویتی آن است. این کارت، با توجه به اطلاعات مندرج بر روی آن شامل نام، نام خانوادگی و رشته هنری هنرمند به فارسی و انگلیسی و تصویر هنرمند، و همچنین فرایند ثبت درخواست تا تایید سطح هنری وی، در بین اهالی هنر دارای امتیاز ویژه ای می باشد.

ویژگی های دیگر هنرکارت

علاوه بر مورد فوق، هنرکارت جزو معدود کارت های بانکی است که از سوی بانک مرکزی با چنین شرایطی اجازه چاپ پیدا کرده است.

این کارت، علاوه بر ایجاد امکان استفاده از شبکه گسترده بانکی با استفاده از خدمات معمول یک کارت بانکی برای هنرمندان، امتیازات ویژه دیگری نیز به هنرمندان گرامی ارایه می نماید که از آن میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عضویت در باشگاه هنرمندان
  • بهره مندی از بازگشت نقدی از هر خرید(Cash Back)
  • بهره مندی از تخفیفات ویژه بر روی خدمات و محصولات مختلف
  • برگشت نقدی تا ۸۰% از مبلغ خرید در مراکز طرف قرارداد بنا به سطح هنرکارت
  • دریافت امتیاز از هر خرید در قالب ذخیره امتیاز باشگاه هنرمندان
  • پیشنهادات ویژه در رویدادهای مختلف

هنرمندان گرامی می توانند پس از تکمیل عضویت خود در صندوق اعتباری هنر، اقدام به دریافت هنر کارت نموده و از مزایای این کارت بهره مند شوند.

همکاری با سازمان ها و ارگان های مرتبط با اهالی فرهنگ و هنر

شرکت هنرکارت، در راستای هدف تسهیل ارایه خدمات به اصحاب فرهنگ و هنر کشور، آمادگی همکاری با دست­ اندرکاران امور هنری و سازمان ها و تشکل های رسمی فعال درحوزه هنرمندان را دارد. این سازمان ها در صورت تمایل می توانند از زیرساخت های وسیع این کارت منجمله مدیریت پایگاه داده، QR مندرج در پشت کارت و بسیاری پتانسیل زیرساختی دیگر جهت مدیریت مراجعین هنرمند خود در اقدامات مختلف مانند پرداختی های متمرکز، مدیریت ورود و خروج جشنواره ها و نمایشگاه ها، ارایه خدمات ویژه به تعداد مشخصی از دارندگان کارت و … بهره­مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن ۸۸۳۱۴۱۴۹-۰۲۱، معاونت اجرایی شرکت هنرکارت، تماس حاصل فرمایید.

همکاری تجاری

چنانچه مایل به ارایه خدمات یا محصولات خود در باشگاه هنرمندان هستید، لطفا این فرم را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13726

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *