د٫ فروردین ۲۷ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و سایت های خبری شهرستان های استان تهران

1 دقیقه خوانده شده
معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و سایت های خبری شهرستان های استان تهران

برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و سایت های خبری شهرستان های استان تهران معرفی شدند.

۲۹ نفر در بخش‌های گزارش، تیتر، خبر، مصاحبه، مقاله، صفحه آرایی، طنز، اقتصاد مقاومتی، توسعه پایدار علمی و عملیاتی زیرساخت های استان تهران و بخش تاثیر اندیشه های امام خمینی و بیانات رهبری در رسانه ها انتخاب شدند.
در بخش گزارش؛ رتبه سوم گزارش به «زینب زینال زاده» از روزنامه همشهری، رتبه دوم «مینا مولایی» از روزنامه جام‌جم و رتبه اول به «مریم خباز» از نشریه جام جم از سوی هیات داوران انتخاب شدند و «توحید عظیمی» خبرگزاری فارس، «سید هادی کسایی زاده» از جامعه خبر، شایسته قدردانی شدند.
همچنین در بخش تیتر رتبه سوم به «فاطمه عسکری نیا» از روزنامه همشهری، رتبه دوم «فرزانه پیری» از خبرگزاری ایرنا و رتبه اول به «حمیدرضا بوجاریان» از همشهری تعلق گرفت.
در بخش مقاله «مهدی مرادی»، رتبه سوم، «محمدعلی مومنی» رتبه دوم و «امیرعلی رحیمی» به ترتیب رتبه اول را کسب کردند.
در بخش خبر «مهدی مقدر» از خبرگزاری ایرنا رتبه سوم، «معصومه آقا امینی فشمی» رتبه دوم از خبرگزاری ایرنا و «رضا موهبتی» از نشریه لواسان معرفی شدند.
در بخش مصاحبه، رتبه سوم را «مهدی مرادی» خبرگزاری فارس، رتبه دوم را «مهدی امیری پور» از خبرگزاری فارس و رتبه سوم «مینا مولایی» از نشریه جام جم رتبه های اول را به دست آوردند.
در بخش صفحه آرایی، «سمیرا تاتار» از نشریه توریسم رتبه سوم، رتبه دوم به «بهروز آشنا» از نشریه توریسم و رتبه اول به «مجید آباد» از نشریه توریسم اهدا شد.
بخش طنز برگزیده نفر سوم نداشت و «محمدعلی رجبی» از خبرگزاری تسنیم رتبه دوم و رتبه اول «بهمن شریفی فقیه» معرفی شدند.
همچنین بخش عکس نیز رتبه سوم نداشت و رتبه دوم به «مصطفی رحیمی» از خبرگزاری فارس و رتبه اول به «مهدی خانلری» از خبرگزاری فارس تعلق گرفت.
در بخش ویژه، با رویکرد اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، «مرتضی فغانی» از نشریه دنیای سرمایه گذاری، در بخش توسعه زیر ساخت های استان تهران، «سحر حاجی اسداللهی»، در بخش ویژه تاثیر اندیشه های امام و رهبری در توسعه رسانه ای «علیرضا مهدی زاده» و در همین بخش رتبه دوم به «حمیدرضا بوجاریان» از نشریه همشهری تعلق گرفت.

معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و سایت های خبری شهرستان های استان تهران

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *