به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از برنا؛ محمد همتی اظهار داشت: تلاش این قشر زحمتکش شایسته تقدیر است و هیچ کس در هیچ جایگاهی نباید با تضییع حقوق این افراد و تهدید و ارعاب آنان شان خبرنگاری را خدشه دار کند.

وی افزود: نه این مسابقات قرار است مقطعی باشد و فقط این هفته برگزار شود و نه اصحاب رسانه قصد تنها گذاشتن ورزش و اهالی ورزش را دارند از این رو است که باید خبرنگاران همیشه و همه جا ارج نهاده شوند.

وی با اشاره به محدودیت های کرونایی که گریبان ورود خبرنگاران و عکاسان به استادیوم را هم گرفته ابراز داشت: هیئت فوتبال باید با رسانه‌ها همکاری های لازم را داشته باشد تا با رفع یا کاهش این محدودیت ها رفت و آمد آنان به استادیوم تسهیل شود.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش استان مرکزی در ادامه  گفت: معتقدم هیئت فوتبال باید از اصحاب رسانه و توهینی که بر آن رفته و موجبات دلخوری شان را فراهم کرده عذرخواهی کند.

همتی افزود: طی صحبت‌هایی که با سازمان لیگ انجام شده این رفتارهای ناشایست به هیچ وجه قابل دفاع شناخته نشده و می بایست با توجه به شرایطی که سازمان مهیا کرده به جامعه رسانه استان اطلاع‌رسانی شده تا آنان در سامانه سازمان ثبت اطلاعات را انجام می‌دادند.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به ادامه این بازی ها باید زمینه دلجویی از خبرنگاران فراهم شود و امید است محدودیت های فعلی جهت حضور خبرنگاران برای هفته بعد مرتفع گردد.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی عنوان کرد: هیئت فوتبال از اصحاب رسانه عذرخواهی کند