ی٫ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: نظم در توزیع آگهی بین رسانه ها از نتایج جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان است

1 دقیقه خوانده شده
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: نظم در توزیع آگهی بین رسانه ها از نتایج جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان است
کرباسی با اشاره به ۵۲ مصوبه شورای اطلاع رسانی استان زنجان در شش ماهه اول سال جاری گفت: نظم در توزیع آگهی بین رسانه ها از نتایج جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛ فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان از برگزاری ۹ جلسه در ۶ ماهه اول سال خبر داد و گفت: به طور متوسط هر ۲۰ روز یکبار جلسه شورای اطلاع رسانی در استان برگزار شده است.
فاطمه کرباسی با اشاره به وجود ۵۲ مصوبه در این جلسات، گفت: از این تعداد ۲۹ مصوبه به طور کامل اجرا شده، هفت مصوبه مستمر و ۶ مصوبه نیز در دست اقدام است.
به گفته وی، ۱۱ مصوبه از مصوبات جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان در خصوص کرونا، ۱۵ مصوبه در ارتباط با رسانه ها، ۹ مصوبه در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در ماه محرم، سه مصوبه در خصوص یک درصد سهم صدا و سیما از بودجه جاری استان و اختصاص آن به کنگره ۳۵۳۵ شهید و ۱۴ مصوبه متفرقه اعلام نمود.
این مقام مسئول به بخشی از نتایج مصوبات شورای اطلاع رسانی استان زنجان نیز اشاره کرد و گفت: نظم در توزیع آگهی ها و محقق شدن یک درصد سهم صدا و سیما از بودجه سال ۱۳۹۸ از جمله این نتایج است.
کرباسی در پایان توصیه رسانه ای دکتر خدادادی معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی در خصوص اطلاع رسانی و ترغیب مردم برای رعایت پروتکل ها را به شرح زیر برای حاضران قرائت کرد :

توصیه رسانه ای – بسیار مهم – انتظار اقدام سریع و جدی را دارد.

نظر به تشدید شرایط ابتلای به کرونا در سراسر کشور ازجمله در زنجان و تاکیدات انجام شده برای ایجاد مشارکت جمعی و گسترده برای جلوگیری از تلفات انسانی ضروت دارد.

۱- ترغیب – تشویق و تاکید-  اصرارو مطالبه از همه  اقشار  بر استفاده اجباری  از ماسک.

۲- تقلیل تردد در سطح شهر و فضاهای عمومی.

۳- مطالبه مردم از مردم برای اجباری شدن  استفاده از ماسک  و رعایت فاصله گذاری.

۴- درخواست قراردادن مقررات تنبیهی برای اقلیتی که بی توجه به استفاه  از ماسک هستند.

۵- تشکر از اکثریت رعایت کنند و اقلیت بی توجه- اکثریتی که قربانی اقلیت بی توجه می شوند.

۶- تاکید بر اینکه مقابله با کرونا فردی است و هرفرد نباید مبتلا شود و دیگران را مبتلا کند.

۷-  بصورت جدی – مستمر – پر حجم و در صفحات اصلی و پر بیننده  تولیدات رسانه ای صورت گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: نظم در توزیع آگهی بین رسانه ها از نتایج جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان است

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *