د٫ خرداد ۷ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

مدیرعامل خانه مطبوعات استان: امسال مراسم «روز خبرنگار» در همدان برگزار نمی‌شود

1 دقیقه خوانده شده
مدیرعامل خانه مطبوعات استان: امسال مراسم «روز خبرنگار» در همدان برگزار نمی‌شود

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با توجه به تآکید استاندار و ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم «روز خبرنگار» امسال برگزار نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایسنا؛ مهرداد حمزه با اشاره به برگزاری برنامه‌های «روز خبرنگار» در استان همه ساله در قالب «هفته خبرنگار» افزود: متأسفانه امسال شرایط جامعه به خاطر کرونا طوری است که امکان برگزاری بسیاری از برنامه‌هایی که در سال‌های پیش اجرا می‌شد وجود ندارد.

وی تأکید کرد: به منظور رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی و با توجه به تاکید استاندار و ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم روز خبرنگار امسال برگزار نخواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم «مهدی کاشی» از فعالان رسانه‌ای تأثیرگذار استان که به تازگی به علت کرونا فوت کرده و دیگر خبرنگاران فقید به ویژه شهید صارمی اظهار کرد: تلاش شده برخی از برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار شود که از آن جمله می‌توان به مسابقه کتابخوانی غدیرخم به صورت آنلاین و وبینار آموزشی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه “هفته خبرنگار” امسال از ۱۲ مردادماه آغاز می‌شود و تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در نخستین روز تعدادی از خبرنگاران به نمایندگی از جامعه رسانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر سر مزار شهدای گمنام پارک مردم حاضر می‌شوند و ضمن احترام به مقام شامخ شهدا، در همان مکان دیدار کوتاهی با نماینده ولی فقیه در استان خواهند داشت.

حمزه ادامه داد: در حاشیه ادای احترام به مقام والای شهدا، با همت شهرداری همدان از یادمان شهدای گمنام پارک مردم نیز رونمایی خواهد شد.

وی گفت: به بهانه «هفته خبرنگار» از تمبر شخصی ۳۰۰ نفر از مدیران مسئول، سرپرستان، خبرنگاران و عکاسان فعال در بخش‌های مختلف رسانه‌ای رونمایی و به آنان اهداء خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات همدان سرکشی و بازدید هیئت مدیره خانه مطبوعات استان از دفاتر مطبوعاتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.

وی با بیان اینکه «هفته خبرنگار» امسال همچون گذشته پوستر اختصاصی خواهد داشت، اظهار کرد: طی رایزنی‌ با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قرار شد المان شکیلی با موضوع «خبرنگار» در یکی از نقاط پرتردد شهر نصب شود که با موافقت این سازمان و انجام مقدمات اولیه، طی ماه‌های آتی نصب خواهد شد.

حمزه در پایان از تمام فرمانداری‌ها، ادارات کل و سازمان‌های دولتی و خصوصی علاقمند به برگزاری برنامه‌ برای خبرنگاران فعال مجموعه خود خواست مراسم را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در صورت امکان در فضای باز برگزار کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان: امسال مراسم «روز خبرنگار» در همدان برگزار نمی‌شود

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *