ج. اکتبر 30th, 2020

خبرنگاران و رسانه

اختصاصی ترین پایگاه خبری تحلیلی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

مدیران رسانه‌ها برای دریافت تسهیلات حمایتی کم‌بهره اقدام کنند

1 دقیقه خوانده شده
مدیران رسانه‌ها و کانون‌های آگهی و تبلیغاتی از امروز، 4 شنبه 23 مهرماه 1399 می‌توانند برای دریافت تسهیلات حمایتی قرض‌الحسنه ویژه کسب و کارها و فعالان بخش فرهنگ و هنر، ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی طی فراخوانی اعلام کرد: صاحبان امتیاز روزنامه‌ها، فصل‌نامه‌ها، دوفصل‌نامه‌ها، سالنامه‌ها و همچنین مدیران کانون‌های آگهی و تبلیغاتی از امروز 4 شنبه، 23 مهرماه 1399 می‌توانند با مراجعه به سامانه «تحفه» به نشانی: https://tohfeh.farhang.gov.ir/ نسبت به ثبت نام خود برای دریافت تسهیلات حمایتی قرض‌الحسنه ویژه کسب و کارها و فعالان بخش فرهنگ و هنر اقدام کنند.

بنابراین گزارش، تسهیلات حمایتی مذکور در مراحل بعدی برای سایر رسانه‌ها نیز قابل پرداخت خواهد بود.

همچنین در این فراخوان آمده است: به‌منظور حمایت از صنوف فعال فرهنگی، هنری، رسانه‌ای و حفظ فرصت‌های شغلی و رونق صنایع فرهنگی، تسهیلات حمایتی کم‌بهره با عاملیت صندوق کارآفرینی امید اعطا می‌شود.

برای رفع ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی دریافت تسهیلات حمایتی، شماره تلفن 84095157-021 برای مدیران رسانه‌ها و شماره تلفن 88004184-021 برای مدیران کانون‌های آگهی و تبلیغاتی آماده پاسخ‌گویی هستند.

http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=3210

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *