د. ژانویه 25th, 2021

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

شکایت فرماندار خوزستان از خبرنگار برنا

1 دقیقه خوانده شده
شکایت فرماندار خوزستان از خبرنگار برنا

«افشین خدری» خبرنگار برنا می‌گوید فرماندار خوزستان به خاطر طرح پرسش‌هایی از او شکایت کرده است و باید ۲۹ دی‌ماه به دادگاه برود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از انصاف نیوز؛ افشین خدری – خبرنگار خبرگزاری برنا در خوزستان- درباره‌ی ماجرای شکایت فرماندار خوزستان از او به انصاف نیوز گفت: «از فرماندار خوزستان سوالاتی را پرسیدم اما متاسفانه ایشان به آن موضوعات واکنش نشان داد و شکایت کرد. در همه ی مطالب خود به سایت فرمانداری استناد کردم. به او گفتم طبق حرف‌های مقام معظم رهبری مسئولین باید عملکرد شفافی داشته باشند و شفاف هم پاسخ دهند.

خدری افزود: انجمن رسانه‌ای و مطبوعاتی استان و شهرستان به این مسئله واکنش نشان دادند، آقای شریعتی استاندار خوزستان هم دستور کتبی داده بود که حق شکایت از هیچ رسانه‌ای را ندارد. خبرنگاران زیادی از من حمایت کردند البته از آنها خواهش کردم که جو ملتهب نشود. گویا آقای فرماندار به جز من از کسانی دیگر هم شکایت کرده است. اصحاب رسانه نسبت به دولت بدبین شده‌اند و گویا شکایتی هم از مدیرعامل سابق باشگاه نفت مسجد سلیمان و آقای خدادایان دبیر حزب حاما صورت گرفته است. امیدوار هستیم صدای ما به گوش مسئولین برسد. مسئولین بالا رتبه می‌گویند باید اصحاب رسانه تکریم شوند اما هرروز در دادسرا و پلیس امنیت هستیم. او ادامه داد: سوالاتی را پرسیدم مبنی بر اینکه آیا اعتبار شهرستان من در کمیته برنامه‌ریزی افزایش پیدا کرد؟ دلیل کاهش یا افزایش آن را اعلام کنید. درباره‌ی حضور خبرنگاران در جلسات از ایشان پرسیدم. اما  به جای پاسخ از بنده شکایت کردند و پلیس امنیت مرا احضار کرد و توضیحاتی را در آنجا  ارائه دادم. در حال حاضر هم ۲۹ دی باید در شعبه اول بازپرسی مسجدسلیمان با مستندات حضور داشته باشم و  البته من مستنداتی ندارم و فقط سوال پرسیدم.  الان جرم من تشویش اذهان عمومی است.

شکایت فرماندار خوزستان از خبرنگار برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *