د٫ تیر ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

شرایط لازم برای اعلام وصول پایگاه‌های خبری و رسانه‌های مکتوب اعلام شد

1 دقیقه خوانده شده
هیات نظارت بر مطبوعات با صدور اطلاعیه‌ای، شرایط اعلام وصول پایگاه‌های خبری و رسانه‌های مکتوب برای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در نوزدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات را اعلام کرد.
اسامی نامزدهای انتخابات نماینده مدیران مسئول اعلام شد
هیات نظارت بر مطبوعات با صدور اطلاعیه‌ای، شرایط اعلام وصول پایگاه‌های خبری و رسانه‌های مکتوب برای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در نوزدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات را اعلام کرد.

به ‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، متن کامل این اطلاعیه به‌شرح زیر است:

(اطلاعیه شماره۲)

یادآوری شرایط قانونی نامزدها و رای دهندگان در انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در نوزدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات

با عنایت به تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات یادآور می شود شاخص نظم انتشار در مورد نشریات مکتوب و الکترونیکی غیربرخط، بر اساس گزارش اعلام وصول «تایید شده» و درصد نظم انتشار مندرج در سامانه جامع رسانه‌‌های کشور است و درمورد رسانه‌‌های الکترونیکی برخط (پایگاه‌‌های خبری) امکان احراز فعالیت منظم و مستمر با درج «کد اعلام وصول الکترونیکی»در پایگاه‌های خبری است.

لذا مجددا تاکید می‌گردد؛ پایگاه‌های خبری که تاکنون نسبت به درج کد اعلام وصول الکترونیکی اقدام نکرده‌اند، لازم است در اسرع وقت و تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ با مراجعه به صفحه صاحب امتیاز، در بخش مجوزها، کد اعلام وصول الکترونیکی را دریافت و در رسانه خود درج نمایند. بدیهی است در غیر این صورت امکان احراز فعالیت منظم و مستمر پایگاه خبری میسر نبوده و مدیرمسئول آن رسانه امکان شرکت در انتخابات به عنوان نامزد و یا رای دهنده را نخواهد داشت.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=12909

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *