چ٫ مهر ۵ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

شرایط شرکت در نوزدهمین دوره ​انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام شد

1 دقیقه خوانده شده
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات، ضمن اعلام تمدید مهلت اصلاح وضعیت اعلام وصول رسانه‌‌ها تا ساعت 14 فردا چهارشنبه 25 آبان 1401، جزئیات و شرایط شرکت در نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات را اعلام کرد.
شرایط شرکت در نوزدهمین دوره ​انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات؛ سیدعلاالدین ظهوریان ضمن اعلام تمدید مهلت اصلاح وضعیت اعلام وصول رسانه‌ها تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱، جزئیات و شرایط شرکت در نوزدهمین دوره  انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات را به شرح زیر اعلام کرد:

۱.     زمان برگزاری انتخابات روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۶ است.

۲.     انتخابات بصورت الکترونیک برگزار می شود. مدیران مسئول واجد شرایط با مراجعه به صفحه کاربری خود در سامانه، امکان شرکت در انتخابات را خواهند داشت.

۳.     در روز برگزاری انتخابات، کلیه دسترسی‌ها به سامانه مسدود خواهد بود و فقط مدیران مسئول واجد شرایط شرکت در انتخابات، امکان ورود به سامانه و ثبت رای دارند‌.

۴.     برای مشاهده سوابق اجرایی نامزدها با مراجعه به بخش مربوطه در صفحه انتخابات سامانه جامع رسانه‌های کشور، با انتخاب و کلیک بر روی نام نامزد، صفحه مربوطه نمایش داده خواهد شد .

۵.     در زمان ورود به سامانه برای شرکت در انتخابات، نباید بر روی سیستم رایانه یا تلفن همراه vpn فعال باشد. در غیر اینصورت امکان دسترسی به سامانه میسر نخواهد بود.

۶.     مرورگر پیشنهادی برای کار با سامانه  Firefox  است. در صورت بروز مشکل با دیگر مرورگرها حتما از این مرورگر استفاده کنید.

۷.     در صورت فراموشی نام کاربری می‌توانید کدملی خود را به عنوان نام کاربری انتخاب کنید و چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده اید از گزینه “فراموشی رمز عبور” در سامانه استفاده کنید.

۸.     در صورتی که یک شخص مدیرمسئول چند رسانه باشد، تنها یکبار امکان ثبت رأی خواهد داشت.

۹.      پس از ثبت رأی باید حتما پیام “ثبت رأی شما با موفقیت انجام شد” را مشاهده کنید، در غیر اینصورت ثبت رأی انجام نشده است.

۱۰.   پس از ثبت رأی امکان تغییر یا حذف آن به هیچ عنوان وجود ندارد.

۱۱.   پس از پایان زمان رأی گیری امکان ثبت رأی وجود ندارد و کلید ثبت رای فقط تا ساعت مقرر فعال است.

۱۲.  ساعت و مهلت ثبت رأی در سامانه قابل مشاهده است.

۱۳.  شماره تماس ستاد انتخابات برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی ۸۴۰۹۵۲۳۵ است.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13009

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *