ج٫ مهر ۷ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

زورگیری از یک خبرنگار در اتوبان شیخ فضل الله نوری

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگار حق‌التحریر خبرگزاری آنا صبح روز سه شنبه 16 خرداد ماه 1402 توسط سه زورگیر در اتوبان شیخ فضل‌الله نوری با اسلحه سرد مورد حمله قرار گرفت.
زورگیری از یک خبرنگار در اتوبان شیخ فضل الله نوری
خبرنگار حق‌ التحریر خبرگزاری آنا صبح روز سه شنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۲ توسط سه زورگیر در اتوبان شیخ فضل‌الله نوری با اسلحه سرد مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ صبح روز سه شنبه شانزدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۶:۴۰ ، خبرنگار حق‌ التحریر گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری آنا که قصد مراجعه به محل کار خود را داشت در اتوبان شیخ فضل الله تهران با سه زورگیر مواجه شد.

بر اساس این گزارش، دو فرد زورگیر به همراه راننده خودرو پرشیا از اتوبان مخصوص کرج «رحمت رمضانی» را با یک ماشین شخصی سوار کرده و در اتوبان شیخ فضل الله نوری به قصد زورگیری با ضربات مکرر چاقو مصدوم کرده و در حاشیه اتوبان رها کردند.

خفت‌گیری از یک خبرنگار در اتوبان شیخ فضل الله نوری

بر اساس این گزارش، وی که در انتظار وسیله نقلیه برای عزیمت به محل کار خود بود، پس از سوار شدن به پرشیا سفید از جانب راکب و دو سرنشین مورد حمله قرار گرفت و پس از ضربات متعدد و جراحات در کنار اتوبان رها شد.

در حال حاضر این خبرنگار تحت عمل جراحی قرار گرفته و دست راست او آسیب دیده است.

لینک کوتاه:

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *