س٫ مرداد ۲ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

رییس شورای شهر کرج: در تقدیر از اصحاب رسانه گزینشی عمل نکنیم

1 دقیقه خوانده شده
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت:  در تقدیر از اصحاب رسانه گزینشی عمل نکنیم.
رییس شورای شهر کرج: در تقدیر از اصحاب رسانه گزینشی عمل نکنیم
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت:  در تقدیر از اصحاب رسانه گزینشی عمل نکنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ علی قاسم پور به تاخیر کوتاه در ساعت برگزاری جلسه اشاره کرد و افزود: برخی روایات و نگاه های کنشگری، مطالبه گری و رسالت اطلاع رسانی ضمن اینکه برای اعضای شورای ششم شهر کرج قابل احترام هستند اما انتظار می رود این نگاه، همه جانبه باشد و با پرداختن به مسائل سطحی و فالور جمع کن با هدف ناکارآمد نشان دادن شورای شهر کار پسندیده ای نیست.

رییس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه در تقدیر از اصحاب رسانه گزینشی عمل نکنیم ، اذعان کرد: در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بنا داریم با هدایت کمیسیون فرهنگی و سخنگوی شورا، برنامه ای در خور و شان اصحاب رسانه برای ۱۷ مرداد ماه که روز خبرنگار نامگذاری شده است، برگزار کنیم. در این راستا همه رسانه ها باید مورد تقدیر و تکریم قرار گیرند و رسانه های منتقد نیز که با نقدهای خود به بهتر شدن شرایط کمک می کنند، حتما باید دیده و تقدیر شوند.

قاسم پور به انتصابات مجموعه شهرداری اشاره کرد و افزود: انتصابات مجموعه شهرداری کرج با نظر و انتخاب مدیر ارشد شهر صورت می گیرد زیرا آن ها کابینه شهردار به شمار می روند و این موضوع که اعضای شورا یا دیگران در این زمینه اعمال فشار می کنند، قطعا مورد پذیرش منصوب کننده نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج بر صیانت از شورا و اعضای شورای شهر بعنوان یکی از وظایف رئیس شورای شهر تاکید کرد و گفت: قرار گرفتن روی یک صندلی به هر قیمتی ارزش ندارد، مسئولیت اجرایی و انتصابات با شهردار است و در صورتی که موضوعات مذکور در خصوص اعمال فشار اعضای شورا، ادامه داشته باشد، قابلیت پیگیری حقوقی غیر از پیگیری های قانون تشکیلات نیز برای اعضای شورا وجود دارد.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13783

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *