ی٫ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار

1 دقیقه خوانده شده
برنامه” ما ایرانی ها”به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی پنج شنبه (۱۳ آذر ماه) ساعت ۲۰:۵۰ میزبان یک خبرنگار و مدرس ارتباطات است که به عنوان سفیر مهربانی در انجمن های مختلف خیریه فعالیت می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ در این قسمت ” سمیه زمانی ” که خود در سال های گذشته با مشکلات اقتصادی مواجه بوده و دستفروشی در کف خیابان های تهران را تجربه کرده ، به این فکر می افتد که کمپینی برای حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرست راه اندازی کند و با پیگیری های بسیاری افراد و خیرین زیادی را با خود همراه می کند . در این راستا مردم به او اعتماد کرده و وی را به عنوان سفیر مهربانی در انجمن های مختلف خیریه و بیماری های خاص انتخاب می کنند. او اکنون پل ارتباطی قوی بین مدد جویان و خیرین در جامعه ایجاد کرده است .

اورنگی در این رابطه گفت:زمانی خبرنگاری است که برای حال خوب مردم این شهر همواره در تلاش و تکاپوست. او تمام هم و غم خود را برای جمع آوری و انتشار اخبار خوب و مثبت جامعه به کار می گیرد و از آنجا که در حوزه های اجتماعی مشغول به فعالیت است، بنابراین با معضلات اجتماعی مواجهه ای نزدیک دارد.

روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *