د٫ فروردین ۲۷ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه‌ها

1 دقیقه خوانده شده
کارشناس اداره خبرنگاران از ارائه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران خبر داد و گفت: سامانه جامع رسانه‌های کشور یا همان (ای رسانه) درخواست‌ها و مشکلات خبرنگاران و رسانه‌ها را بررسی می‌کند.
رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه‌ها

کارشناس اداره خبرنگاران از ارائه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌ های ایران خبر داد و گفت: سامانه جامع رسانه‌ های کشور یا همان (ای رسانه) درخواست‌ ها و مشکلات خبرنگاران و رسانه‌ ها را بررسی می‌ کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایسنا؛ حسین لطفی، گفت: در نمایشگاه امسال، غرفه میز خدمت به صورت حضوری به خبرنگاران و رسانه‌ ها خدماتی ارائه می‌ دهد و خبرنگاران می‌ توانند با مراجعه به این غرفه نواقص پرونده خود را بر طرف کنند و توضیحات لازم برای گرفتن خدماتی از قبیل معرفی نامه، بیمه صندوق هنر را دریافت کنند. هم چنین به مشکلاتی که خبرنگاران با خانه مطبوعات دارند رسیدگی خواهیم کرد.

وی افزود: در غرفه میز خدمت نمایشگاه هیات نظارت هم مستقر است و در خصوص سایت هیات نظارت و دریافت مجوزها به صورت حضوری توضیحات لازم ارائه می‌ شود. در این بخش مواردی مثل صدور مجوز نشریات، نحوه درخواست نشریه، پایگاه‌ های خبری، پیگیری تقاضاهایی که در مرحله نوبت هیات نظارت هستند، تغییر وضعیت و امتیاز، تغییر صاحب امتیاز و به طور کل پروسه درخواست نشریه و هر آن چه که به صورت اینترنتی ارائه می شد به صورت حضوری انجام خواهد شد.

این کارشناس درباره خدمات بخش تبلیغات، عنوان کرد: اداره خبرنگاران بخشی با عنوان سامانه جامع کانون‌ های آگهی و تبلیغاتی دارد که این سامانه هم در غرفه میز خدمت فعال است و مراجعه‌ کنندگان درخصوص تبلیغات و کانون‌ های تبلیغاتی سوالاتی داشته باشند می‌ توانند به این غرفه مراجعه کنند. هم چنین مشکلات متقاضیان کانون‌ های تبلیغاتی به صورت حضوری بررسی خواهد شد.

بنا بر اعلام ستاد اطلاع‌ رسانی نمایشگاه رسانه‌ های ایران گفتنی‌ است بیست‌ و چهارمین نمایشگاه رسانه‌ های ایران از ۲۹ بهمن تا ۲ اسفند در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه: http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=15511

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *