د٫ خرداد ۷ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

دعوت فعالان رسانه ای جریان انقلابی از وزیر ارشاد برای حضور در البرز

1 دقیقه خوانده شده
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در نامه ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار حضور وی در این استان شد.
دعوت فعالان رسانه ای جریان انقلابی از وزیر ارشاد برای حضور در البرز
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری برنا از استان البرز؛ در متن پیام سید محمدرضا موسوی زاده رئیس بسیج رسانه استان البرز آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی): امروز شما سیاست های رسانه‌ای مسلط دنیا را ملاحظه کنید. مصلحت آنها اقتضاء می کند که اسلام را با تروریست مساوی بدانند. این کار با سرعت هر چه بیشتر و با استفاده هر چه بیشتر از فناوری های پیشرفته انجام می گیرد. مصلحت آنها اقتضاء می کند که متقابلاً آمریکا را مظهر حقوق‌ بشر و دموکراسی به حساب آورند. این کار به راحتی و با شیوه‌ های پیچیده و بسیار پیشرفته‌ی رسانه‌ای در دنیا انجام می گیرد. دروغ های بزرگ مثل حقیقت در امواج رادیویی، تلویزیونی، اینترنتی و غیره منعکس می شود.

جناب آقای دکتر اسماعیلی

مقام محترم عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

احتراما آن گونه که مستحضرید، نقش اهالی فرهنگ به ویژه رسانه ها در جنگ ترکیبی دشمن، نقشی موثر و تعیین کننده بوده و تاکیدات موکد حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در این عرصه گویای اهمیت بسزای رسانه ها در این مصاف نابرابر می باشد.

اغتشاشات سال گذشته معیار و محک مناسبی برای ارزیابی کارکرد رسانه ها در مقابل با دشمنان قسم خورده خارجی و داخلی بوده و در این عرصه خطیر، فعالان رسانه ای جبهه انقلاب نشان دادند که بدون اعتنا به هر گونه تخطئه و تخریب بدخواهان نظام و نیش و کنایه های معاندان داخلی و خارجی در لبیک به ندای مولا و مقتدایمان ولی امر مسلمین جهان و در راستای تکلیف اسلامی و انقلابی به میدان مبارزه آمده و با اتکال به خداوند متعال سربلند بیرون آمدند.

این جنگ نابرابر، پیام های مهمی را با خود به همراه داشت که شاید یکی از مهمترین آن، ضرورت تقویت جریان رسانه ای معتقد ‌و متعهد به نظام و انقلاب و ایجاد زمینه های لازم برای رویش های جدید در این جریان می باشد که متاسفانه آن گونه که باید، مورد توجه متولیان امر واقع نشده است.

بررسی کارکرد رسانه های انقلابی استان البرز، در جریان اغتشاشات اخیر گویاست که مجاهدان این عرصه بدون کمترین امکانات و حمایت ها ، از تمام داشته های مادی و معنوی خود در جنگ ترکیبی دشمن بهره گرفته و خالصانه به میدان آمدند و به مدد الهی در این مصاف سربلند بیرون آمدند.

از این رو ضمن دعوت از جنابعالی برای حضور در استان شهید پرور البرز و خواستار حضور در جمع بسیجیان حوزه فرهنگی علی الخصوص رسانه می باشیم.

بی تردید، امعان نظر جنابعالی بر تقویت جریان رسانه ای انقلابی، موجبات دلگرمی رزمندگان این میدان را فراهم خواهد نمود.

سایه ی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مستدام باد

پاسدار سید محمدرضا  موسوی زاده

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13573

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *