د٫ تیر ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

دیدار مسئولان سپاه قزوین با خانواده خبرنگار شهید حمیدرضا کشاورز مرآت

1 دقیقه خوانده شده
دیدار مسئولان سپاه قزوین با خانواده خبرنگار شهید حمیدرضا کشاورز مرآت

جمعی از مسئولان سپاه صاحب الامر (عج) قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار با خانواده خبرنگار شهید حمیدرضا کشاورز مرآت در روستای سیاهپوش بخش طارم سفلی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ برین معاون اجرایی سپاه استان در دیدار با خانواده خبرنگار شهید حمیدرضا کشاورز مرآت گفت: امروزه با توجه به تهاجم فرهنگی دشمن و حمله به ارزش ها، توجه به خانواده شهدا و پاسداشت استقامت آنان به یک ضرورت مهم برای مقابله با دشمن در جبهه فرهنگی تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: شهدای والامقام کشورمان بهترین الگو برای فرزندان و نسل امروز و فردای ایران اسلامی هستند که باید با الگوگیری از راه و هدف شهدای والامقام بتوانیم جوانانی متدین و دین‌دار را در مملکت اسلامی تربیت کنیم.

محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه استان هم گفت: معرفی شهید شاخص خبرنگار در سازمان بسیج رسانه برای آشنایی بیشتر اصحاب رسانه استان با زندگی شهدا انجام می‌شود، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نزدیک شدن جامعه به ویژه نسل جوان با اهداف والای شهدا از مهمترین اهداف اجرای این سنت پسندیده است.

کشاورز گفت: امسال شهید حمیدرضا کشاورز مرآت که در دوران تحصیل مدتی خبرنگار روزنامه اطلاعات در تهران بودند به عنوان شهید شاخص سازمان بسیج رسانه استان قزوین انتخاب و معرفی شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه با تاکید بر لزوم حفظ دستاورد‌های شهدا بویژه شهدای عرصه قلم، اظهار کرد: ما باید در مسیر آگاهی رسانی به جامعه همچون شهدا عمل کنیم و با تاسی از این عزیزان امید، نشاط و سرزندگی و در یک کلام اخبارخوب و امیدبخش را به جامعه اسلامی مان منتقل کنیم.

مادر بزرگوار شهید نیز در سخنانی از حضور مسئولان سپاه قزوین و خبرنگاران که موجب زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهید کشاورز شد، تشکر کرد و گفت: مهربانی، صداقت، دستگیری از نیازمندان و خوب بودن در هر شرایطی از ویژگی‌های مهم شهید حمید بود که امیدوارم همه جوانان این موارد را رعایت و احترام به دیگران و پدر و مادر را در دستور کار قرار دهند.

در پایان و پس از بیان خاطرات شهدا از زبان پسرعمو و خواهر بزرگوار شهید، با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید تقدیر به عمل آمد.
شهید حمیدرضا کشاورز مرآت خبرنگار افتخاری روزنامه اطلاعات بود که در ۲۷ فروردین ماه سال ۶۲ در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

دیدار مسئولان سپاه قزوین با خانواده خبرنگار شهید حمیدرضا کشاورز مرآت

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *