ش٫ خرداد ۲۶ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

در سومین نشست تجربه‌کاوی رسانه؛ تجربه‌های روزنامه‌نگاری در ناآرامی‌های اخیر تشریح می‌شود

1 دقیقه خوانده شده
«نشست تجربه‌روزنگاری در ناآرامی‌های اخیر» با حضور محبوبه نیاورانی و سارا هوشمند روز چهارشنبه 18 آبان ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن شهدای رسانه‌های دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.
در سومین نشست تجربه‌کاوی رسانه؛ تجربه‌های روزنامه‌نگاری در ناآرامی‌های اخیر تشریح می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ در این جلسه که با حضور محبوبه نیاورانی و سارا هوشمند برگزار می‌شود تجربه روزنامه‌نگاران از ناآرامی‌های اخیر مورد بررسی و کنکاش قرار می‌گیرد. تجربه اعتراضات اخیر که با مرگ مهسا امینی رخ داد نشان می‌دهد ثبت تجربه از سوی روزنامه‌نگاران از اهمیت بالایی برخوردار است. اصولا ثبت تجربه‌ها با مدل‌ها و تکنیک‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. تجربه‌نگاری عملکردی است مبتنی بر رخداد و رویداد سیاسی، اجتماعی در سطوح مختلف شغلی و مسئولیتی در یک دوره خدمتی یا یک شغل و مسئولیت مشخص گفته می‌شود که می تواند با بررسی و کنکاش جهت اتخاذ تدابیر و تصمیات مقتضی برای آینده مفید واقع شود.

هدف برگزاری این نشست این است که تجربه‌ روزنامه‌نگاران از انعکاس حوادث اخیر چگونه باعث افزایش توانایی، دانایی و مهارت‌های روزنامه نگاران در مواجه با یک رخداد می‌شود.

این نشست سومین جلسه از مجموعه‌ نشست‌هایی‌ است که تحت عنوان « تجربه‌کاوی و رسانه » به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست تخصصی می‌توانند به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان کوچه دوم غربی(هرات) پلاک ۱۱ طبقه اول سالن شهدای رسانه مراجعه کنند.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=12986

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *