س. اکتبر 26th, 2021

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های ایران انتخاب شد

حسن ایزدی، رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان به‌عنوان دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور انتخاب و معرفی شد.
دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های ایران انتخاب شد ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها؛ با تصمیم خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور و در جهت هم‌افزایی و بهره‌گیری از توان و تجارب ارزنده اعضای هیات مدیره خانه‌های مطبوعات استان‌ها، حسن ایزدی دبیری کمیته پیشکسوتان این تشکل صنفی را عهده‌دار شد.

همچنین با نظر مساعد خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور، سه عضو دیگر از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان به عضویت کمیته‌های حقوقی، بانوان و آموزش و پژوهش در آمدند.

بدین ترتیب محمدناصر بهاری به‌عنوان عضو کمیته حقوقی، صغری سپهوند به‌عنوان عضو کمیته بانوان و اکبر بابایی به‌عنوان عضو کمیته آموزش و پژوهش خانه مطبوعات ایران انتخاب و معرفی شدند.

همچنین محدثه باباعلی مقدم عضو هیئت‌مدیره خانه مطبوعات لرستان به‌عنوان رئیس کمیته پیگیری‌های ویژه خانه مطبوعات کشور معرفی شد.

خانه مطبوعات کشور در دوره جدید با رویکرد مشارکت خانه‌های مطبوعات استان‌ها در تصمیم‌گیری‌های کلان خود اقدام به تشکیل کمیته‌های مختلف کرده که در این بین کمیته پیگیری‌های ویژه یکی از مهمترین کمیته‌های این خانه بوده تصدی آن به محدثه مقدم که عضو کنونی هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان است، سپرده شد.

گردآوری خبر: الهه اردلانی

دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های ایران انتخاب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *