چ٫ اردیبهشت ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

خرید خبرنگار توسط صاحبان پول‌های آلوده در سینما و شبکه خانگی!

1 دقیقه خوانده شده
خرید خبرنگار توسط صاحبان پول‌های آلوده در سینما و شبکه خانگی!
جریان‌های فاسد اقتصادی که با هدف پولشویی به تولید فیلم و سریال شبکه نمایش خانگی مشغول هستند تلاش می‌کنند تا از میان رسانه‌های مختلف دست به یارگیری بزنند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از کیهان؛ برخی از سریال‌های ساخته شده یا درحال تولید در شبکه نمایش خانگی که شائبه‌های بسیاری درباره استفاده از پول‌های آلوده درباره آنها مطرح است، اخیرا به فضاسازی رسانه‌ای نیز رو آورده‌اند.
سازندگان این سریال‌ها، همزمان با فشار بر رسانه‌های منتقد جریان استفاده از پول‌های آلوده در سینما و شبکه نمایش خانگی، به استخدام خبرنگار و فعال رسانه‌ای نیز مشغول هستند.
یکی از این سریال‌ها که قراردادی نجومی نیز با برخی از بازیگرانش بسته است، اقدام به شکایت از سایت‌هایی نموده که این قرارداد را افشا نموده بودند.
همچنین گروهی از یاران و نزدیکان یکی از تهیه‌کنندگان سریال‌های شبکه نمایش خانگی که به اتهام اختلاس در زندان به سر می‌برد، اقدام به استخدام خبرنگاران و منتقدان نموده‌اند. این خبرنگارها و منتقدان، مأموریت دارند تا در رسانه‌ها اخبار و مطالبی در توجیه حضور پول‌های آلوده در فضای فرهنگ و هنر منتشر کنند و حتی این جریان را مثبت و در خدمت سینما جلوه دهند. همچنین یکی از مأموریت‌های خبرنگاران خریداری شده این است که سریال‌هایی که مستقل از جریان پول‌های آلوده وارد شبکه نمایش خانگی می‌شوند را هدف تخریب و حمله قرار دهند. همچنان‌که یک سریال، به‌دلیل رویکرد انتقادی نسبت به جریان‌های فاسد، قبل از انتشار، مورد حمله این خبرنگارها قرار گرفت!
به نظر می‌رسد که فعالیت جریان فساد اقتصادی در سینما و شبکه نمایش خانگی، هر روز پیچیده‌تر از قبل می‌شود و دستگاه‌های قضایی و امنیتی باید این عرصه را نیز بررسی کنند.
گفتنی است، به زودی سلسله گزارش‌هایی درباره اوضاع اسف‌بار سریال‌سازی در شبکه نمایش خانگی در روزنامه کیهان منتشر خواهد شد.

خرید خبرنگار توسط صاحبان پول‌های آلوده در سینما و شبکه خانگی!

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *