س٫ تیر ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

خبرنگار پیشکسوت کرمانشاهی براثر ابتلا به کرونا درگذشت

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگار پیشکسوت کرمانشاهی براثر ابتلا به کرونا درگذشت

سید «سیاوش حسینی» از پیشکسوتان رسانه‌ای استان کرمانشاه روز یکشنبه براثر ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایرنا؛ مرحوم حسینی متولد سال ۱۳۳۹ در کرمانشاه از پیشکسوتان عرصه مطبوعات؛ سرپرست روزنامه کیهان، سردبیر هفته‌نامه پویندگان غرب و عضو هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های کرمانشاه بود.

او سابقه ۳۲ سال فعالیت در عرصه مطبوعات و رسانه‌های استان را در کارنامه کاری خود داشت و روز یکشنبه ۱۱ آبان در سن ۶۰ سالگی براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

مرحوم حسینی از پنج روز پیش به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به کرونا در بیمارستان شهدای کرمانشاه بستری شد و امروز جان خود را از دست داد.

او اولین خبرنگار استان کرمانشاه است که براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست می‌دهد.
ایرنا کرمانشاه درگذشت این همکار گرامی را به خانواده محترم حسینی و جامعه رسانه ای استان تسلیت عرض می کند.

هزار و ۶۱ بیمار کرونایی در کرمانشاه بستری است

رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه در آغاز هفته جاری و براساس آخرین برآوردها تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه در وضعیت قرمز به سر می‌برند، گفت: هم اکنون ۱۰۶۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

«مهدی محمدی» افزود: شهرستان‌های گیلانغرب، پاوه، سرپل‌ذهاب، کنگاور و اسلام‌آبادغرب در صدر جدول بالاترین خطر کرونایی قرار دارند.

وی شرایط استان کرمانشاه از نظر شیوع کرونا را نامطلوب دانست و گفت: در شبانه روز گذشته ۹۱ مورد بیمار مثبت بستری و ۳۲۶ بیمار مثبت سرپایی در استان شناسایی شدند.

وی به آمار موارد فوت با ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته در استان نیز اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۲ نفر در استان شامل ۹ نفر شهرستان کرمانشاه، ۲ نفر سرپل ذهاب و یک نفر پاوه جان خود را از دست دادند.

او مجموع جان باختگان استان کرمانشاه براثر ابتلای قطعی به کرونا از ابتدای اپیدمی تاکنون را ۸۸۷ نفر اعلام کرد.

رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۹ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در استان بستری و ۱۷۰ نفر از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.

محمدی اظهار داشت: از ابتدای اپیدمی تاکنون ۱۷ هزار و ۶۹۶ بیمار با علایم بیماری کرونا در استان بستری و ۱۵ هزار و ۷۶۰ از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.

براساس اعلام رییس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه هزار و ۳۰ تخت در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان برای بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

خبرنگار پیشکسوت کرمانشاهی براثر ابتلا به کرونا درگذشت

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *