ی٫ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

خبرنگار قدس مقام نخست جشنواره ملی«گره» را به خود اختصاص داد

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگار قدس مقام نخست جشنواره ملی«گره» را به خود اختصاص داد

با معرفی برترین های جشنواره «گره» که طی مراسمی روز پنجشنبه در شهرستان نکا استان مازندران برگزار شد طیبه قاسمی خبرنگار قدس موفق به کسب نخست این جشنواره شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از قدس آنلاین؛ نویسندگان ۱۰ یادداشت برتر ارسالی به جشنواره ملی «گره» در مراسم پایانی در شهرستان نکا استان مازندران  مورد تجلیل قرار گرفتند که طیبه قاسمی خبرنگار قدس از استان خوزستان موفق به کسب رتبه نخست این جشنواره شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در این مراسم گفت: حریت و جسارت در خبر باید در دستور کار خبرنگاران و بیان حقیقت اولویت مهم رسانه ها باشد.

مسعود بصیری با بیان این که امروزه آگاهی و روشنگری در جهان امری مهم و اساسی است که نباید از آن غافل شد ، افزود : خبرنگاران امروزه پیامبران اطلاع رسانی و حقیقت هستند و باید روشنگری کنند و به دنبال تغییر باشند.

وی ادامه داد: دنیا تنها مکانی برای دورهمی نیست و باید با تلاش و ایستادگی تلاش کنیم که اکنون در شرایط کرونایی ایستادگی و مقاومت مردم ما زبانزد جهان شده است.

در این مراسم از بین  ۱۰ برگزیده و یاداشت برتر در بخش ویروس کرونا ، ۶ اثر برتر از استان های لرستان ، خوزستان ، گلستان ، مازندران و همدان جایزه جشنواره را دریافت کردند  چهار نفر نیز لوح سپاس این رویداد فرهنگی را گرفتند.

بر اساس اعلام متولیان  برگزاری این جشنواره ، در مجموع ۲۲۱ اثر در قالب یاداشت در مورد کرونا از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

جشنوراه ملی گره با هدف شناسایی و تجلیل از برترین های اطلاع رسانی درست و بهنگام در ارتباط با کرونا از اسفند ماه پارسال از سوی بسیج رسانه شهرستان نکاء فراخوان داد.

نفرات برگزیده جشنواره گره به شرح ذیل هستند

نفر اول:طیبه قاسمی از استان خوزستان

نفر دوم: امین جعفری از استان لرستان

نفر سوم:حسن عموزاده از استان گلستان

نفر چهار: امیر قاسمعلی از استان مازندران

نفر پنجم: کوثر اکبرزاده از استان مازندران

نفر ششم: سجاد سیف از استان همدان

خبرنگار قدس مقام نخست جشنواره ملی«گره» را به خود اختصاص داد

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *