س٫ تیر ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

خبرنگار تسنیم اهواز خبرنگار برتر حوزه دفاع مقدس شد

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگار تسنیم اهواز خبرنگار برتر حوزه دفاع مقدس شد

خبرنگار تسنیم اهواز از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان به دلیل تعهد رسانه‌ای و فعالیت مستمر در انتشار اخبار حوزه دفاع مقدس مورد تقدیر قرار گرفت.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ در مراسمی با حضور مسئولان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در محل بنیاد نشر از اکبر بهاری خبرنگار تسنیم اهواز تجلیل شد.

هوشنگ نوبخت مدیر‌ روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در این مراسم که در دفتر خبرگزاری دفاع مقدس خوزستان برگزار شد از تلاش‌های جهادگونه این خبرنگار در نشر ارزش‌های دفاع مقدس تجلیل کرد.

وی ضمن تقدیر از خبرنگار خبرگزاری تسنیم خوزستان بابت تعهد رسانه ای و فعالیت مستمر در انتشار اخبار حوزه دفاع مقدس افزود: بنگاه های رسانه‌ای معاند به طور شبانه روز در حال تخریب و استحاله ارزش‌های انقلابی و دینی هستند. در این میدان سخت جنگی، افسران جنگ نرم و خبرنگاران انقلابی نقش مهمی در دفاع از ارزش‌ها دارند.

مدیر‌ روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان بیان داشت: جامعه امروز تشنه معنویت و ارزشهای دینی است که تبلور و اوج همه اینها در هشت سال دفاع مقدس نهان است. اهالی رسانه باید فرهنگ ناب ایثار و جهاد و شهادت را از دل فرهنگ هشت سال دفاع مقدس استخراج و در متن جامعه به جریان اندازند و آنها را نهادینه کنند.

وی با اشاره به نفوذ رسانه در بین افراد جامعه گفت: رسانه‌ها زبان جامعه هستند. باید فرهنگ و روحیه جهادی را که در هشت سال دفاع مقدس مانع از تعدی دشمنان به کشور شد را با زبان رسانه به نسل امروز انتقال داد و اجازه نداد دشمن نسل امروز را با ارزش‌های غیر اصیل فریب دهد.

در پایان این مراسم، از فعالیت مستمر اکبر بهاری سردبیر خبرگزاری تسنیم خوزستان در نشر و ترویج ارزش‌های والای دفاع مقدس و ضبط و ثبت خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.

خبرنگار تسنیم اهواز خبرنگار برتر حوزه دفاع مقدس شد

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *