س٫ اردیبهشت ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

خبرنگار ایتالیایی: رضایی در خانه مالدینی و کاناوارو دستاورد بزرگی کسب کرد

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگار ایتالیایی: رضایی در خانه مالدینی و کاناوارو دستاورد بزرگی کسب کرد

یک خبرنگار ایتالیایی به تمجید از مدافع سابق تیم ملی کشورمان پرداخت و او یکی بهترین بازیکن ایرانی تاریخ سری آ معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری فارس؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته یک نظرسنجی به راه انداخت تا بهترین فوتبالیست آسیایی تاریخ سری آ ایتالیا را انتخاب کند.

در این نظرسنجی AFC رحمان رضایی، مدافع سابق تیم ملی کشورمان یکی از ۱۰ نامزد کسب این عنوان معرفی کرد. در همین راستا کنفدراسیون فوتبال آسیا با پلونجی، خبرنگار و روزنامه نگار ایتالیایی در این رابطه مصاحبه کرد.

این روزنامه نگار ایتالیایی درباره مدافع ایرانی گفت: درحالیکه بسیاری از بازیکنان تیم ملی ژاپن عملکرد بسیار عالی در سری آ ایتالیا داشتند در این میان رحمان رضایی موفقت ترین بازیکن ایرانی شاغل در سری آ شناخته شد. او یکی از بهترین های مدافعان تاریخ کشورش است.

وی افزود: رضایی در فوتبال ایتالیا شکوفا شد. مخصوصا او به همراه مسینا در فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۵ عملکرد خوبی داشت. او به عنوان یک مدافع خارجی در خانه مدافعان بزرگی مثل مالدینیو و کاناوارو موفق ظاهر شد و به نوعی دستاورد بزرگی کسب کرد. ایتالیا کشوری است که خط دفاعی مستحکمی دارد.

خبرنگار ایتالیایی گفت: به نظرم ما به صورت کلی مدرسه خوبی در زمینه پرورش مدافع داریم. می توانیم این مدرسه خود را با جذب مدافعان آسیایی تقویت کنیم. رضایی یک مدافع محض و کامل بود. حضور ۳ فصل او در فوتبال ایتالیا نشان دهنده توانایی اش است.

خبرنگار ایتالیایی: رضایی در خانه مالدینی و کاناوارو دستاورد بزرگی کسب کرد

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *