س٫ مرداد ۲ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

خبرنگاران دغدغه ملی دارند و پیگیری مطالبات مردمند

1 دقیقه خوانده شده
خبرنگاران دغدغه ملي دارند و پيگيري مطالبات مردمند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خبرنگاران دغدغه ملی دارند و پیگیری مطالبات مردمند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان هواپیمایی کشوری؛ رضا جعفرزاده اظهارداشت: هفدهم مردادماه فرصتی است تا بار دیگر نقش تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه بر زبانها جاری شود و از پرسش گران و نام آشنایان سخن به میان آید از کسانی که رسالتشان مردمی بودن است و از قلم زدن برای منافع مردم از هیچ کوششی  فروگذار نیستند.
وی افزود: برهمین اساس خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره به جهت نقش بی بدیلی که نزد افکار عمومی دارند مورد اقبال قرار می گیرند.
جعفرزاده تصریح کرد: کسی نافی این ادعا نیست که هیچ طرح و برنامه ملی در جوامع به سرانجام درستی نمی رسد مگر آنکه زمینه سازی های فرهنگی آن را توسط رسانه ها که در ید توانای خبرنگاران است لحاظ شده باشد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: خبرنگاران آگاه به رسالت خویش و با ابزار قلم و تریبون های در اختیار دلسوازنه تلاش می کنند نظارت مردم بر دستگاهها را تحکیم
کنند تعهدشان در جهت خواست و انتظارات مردم است.
وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران بر ارزش های جامعه خود آگاهند و در همین مسیر اثبات کرده اند که با تحمل سختی ها و حتی تا پای جان خود ایستاده اند و شهید صارمی نمونه عالی این قدم های استوار است. لذا این روز را به تک تک خبرنگاران و طلایه داران جبهه آگاهی تبریک می گویم.

خبرنگاران دغدغه ملی دارند و پیگیری مطالبات مردمند

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *