چ٫ مهر ۵ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

حق با خبرنگار بود، نه شهردار حاضر جواب تهران

1 دقیقه خوانده شده
مدتی است رسانه ها درباره خرابی پله برقی‌های تهران صحبت می‌کنند. اما وقتی پای پاسخگویی شهردار تهران به میان می‌آید جواب خبرنگارها را عجیب و غریب می‌دهد.
حق با خبرنگار بود، نه شهردار حاضر جواب تهران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از عصر ایران؛ همین چند وقت پیش بود که خبرنگاری از زاکانی درباره وضعیت معیوب پله برقی‌های تهران سئوال کرد و البته شهردار تهران جوری جوابش را داد که چندان خوشایند نبود.

مدتی است رسانه ها درباره خرابی پله برقی های تهران صحبت می کنند. اما وقتی پای پاسخگویی شهردار تهران به میان می آید جواب خبرنگارها را عجیب و غریب می دهد. زاکانی به شکلی پاسخ می دهد که خبرنگار از سئوالی که پرسیده پشیمان شود ولی در آخر معلوم می شود حق با خبرنگار بوده نه شهردار حاضر جواب تهران.

زاکانی معمولا در پاسخ به سئوال ها چندان خوشایند برخورد نمی کند. معمولآ حاضر جواب است و شیوه پاسخ دادنش مودبانه به نظر نمی رسد. هرچند طرفدارانی دارد که از این حاضر جوابی او خوششان می‌آید.

مترو تهران اعلام کرده نقص فنی در اتصالات گریبکس پله برقی منجر به حادثه شده است. این اتفاق در ایستگاه مترو شهید بهشتی، ورودی خط ۳ به خط یک رخ داده است. عجیب است که هیچ فیلمی از این حادثه منتشر نشده. آن هم حادثه‌ای که ۱۸ نفر در آن مصدوم شدند.

خرابی پله برقی بسیار هولناک است. فیلم های منتشر شده از پله برقی های خراب نشان می دهد تا چه اندازه این وسیله می تواند آسیب رسان و کشنده باشد. موضوعی که گویا هنوز برای شهردار تهران جدی گرفته نشده است.

گفته می شود سرویس پله برقی ها دیر به دیر انجام می شود. البته هنوز هیچ مقام مسئولی این موضوع را تایید نکرده است. ولی خبرهایی درباره خرابی پله برقی ها و قطع به ناچار آنها به گوش می رسد.

هیچکس در شهرداری تهران پاسخگوی سئوالات خبرنگاران در این باره نیست و وقتی شهردار تهران قرار است پاسخ بدهد کل ماجرا تکذیب می شود. آن وقت مردم می مانند و پله برقی های خراب تهران.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13685

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *