ج٫ فروردین ۴ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

حضور مدیرکل ارشاد گلستان در خبرگزاری شبستان

1 دقیقه خوانده شده
حضور مدیرکل ارشاد گلستان در خبرگزاری شبستان

​در آستانه روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از  خبرگزاری شبستان؛ در آستانه روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان حضور یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این دیدار در خصوص حل مشکلات خبرنگاران خبرگزاری شبستان با این مجموعه گفتگو کرد و همچنین به سئوالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ داد.

«عادله کشمیری» در این گفتگو، خبرگزاری شبستان را یکی از رسانه های فعال، پویا و همیشه در صحنه در استان گلستان برشمرد و گفت: امیدواریم با توجه به شرایط کرونا و ایامی که پیشرو داریم، بتوانیم با کمک رسانه ها به جامعه آگاهی بخشی کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: در اکثر فعالیت های حوزه هنری و فرهنگی مجموعه خبرنگاران خبرگزاری شبستان حضور فعال داشتند و از زحمات و تلاش های شبانه روزی این مجموعه که نسبت به انتشار اخبار و گزارش بی طرفانه و نقدهای سازنده اقدام می کنند تشکر می کنم.

کشمیری افزود: مجموعه اصحاب رسانه استان گلستان موضوع حاد و حساس جامعه را به گوش مسئولان می رسانند و در مجموعه خبرگزاری های استان گلستان خبرگزاری شبستان جزو بهترین رسانه ها به شمار می رود و اتفاقات خوبی در این مجموعه رقم خورده است.

وی بیان کرد: به دلیل شرایط کرونا برخی برنامه های هفته خبرنگار به صورت مجازی برگزار می شود و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد ۱۹ مرداد ماه به استان گلستان سفر می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ابراز داشت: امسال اکثر برنامه های روز خبرنگار با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی دنبال می شود.

کشمیری بیان کرد: در ۱۹ مردادماه به منظور گرامیداشت روز خبرنگار «محمد خدادی»، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان حضور خواهد یافت و در مجموعه استانداری با حضور ۳۰ تا ۴۰ خبرنگار و با ارتباط مجازی با ۱۵ دستگاه اجرایی که بین ۲۰ تا ۳۰ خبرنگار و فعال رسانه ای مهمان آنها خواهند بود این برنامه برگزار می شود.

حضور مدیرکل ارشاد گلستان در خبرگزاری شبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.