د. مارس 1st, 2021

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

ثبت نام ترم زمستان_بهار انستیتو ملی بازی‌سازی شروع شد

1 دقیقه خوانده شده
ثبت نام ترم زمستان_بهار انستیتو ملی بازی‌سازی شروع شد
انستیتو ملی بازی‌‌سازی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در فرصتی استثنایی برای دانش پژوهان حوزه بازی‌سازی با ارائه تخفیف 40 درصدی به تمامی شرکت کنندگان ترم جدید، ثبت نام کلاس‌‌های آموزشی خود را آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ در این فرصت استثنایی که برای دانش پژوهان ترم زمستان _ بهار  1399 ایجاد شده است، «ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق» و «دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق» معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از دانش‌پژوهان علاقه‌مند به بازی‌سازی از سراسر کشور به ویژه مناطق محروم، اشتغال‌آفرینی و پرورش نیروی انسانی متخصص در حوزه بازی‌سازی، گفتمان‌سازی صنعت بازی در بین جامعه و افزایش توجه به صنایع نرم و خلاق اقدام به حمایت مالی و معنوی از دوره‌های فنی، هنری و طراحی کرده است.

گفتنی است که آخرین ترم آموزشی انستیتو ملی بازی‌سازی در سال 1399 با یک تخفیف استثنایی برگزار می‌شود و از ترم بعد قیمت‌ها مانند دوره‌های قبلی خواهد بود. این تخفیف 40 درصدی روی شهریه کلیه کلاس‌ها اعمال شده است. این دوره‌ها مانند گذشته متناسب با گروه‌های سنی بالای 15 سال است.

لازم به ذکر است که ترم جدید کلاس‌های انستیتو در گروه‌‌های فنی، هنری و طراحی با حضور اساتید جدید و با استفاده از برترین‌های ظرفیت مرکز رشد بازی‌سازی در 18 عنوان درسی برگزار می‌شود و همچنان به دلیل استمرار شرایط پاندمی کرونا به صورت آنلاین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام دوره‌های ترم زمستان از اینجا وارد شوید.

http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=4643

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *