ش٫ خرداد ۲۶ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه ای ابوذر البرز

1 دقیقه خوانده شده
رئیس سارمان بسیج رسانه استان البرز، از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز تا ۱۵ دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از دیده بان البرز؛ ابراهیم نوروزی فر، رئیس سارمان بسیج رسانه استان البرز، از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز خبر داد و گفت: اصحاب رسانه تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره تحویل دهند.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در بارگزاری آثار اصحاب رسانه کشور در سایت ABOOZARH.IR بیان کرد: بسیاری از خبرنگاران موفق به ورود، ثبت نام و بارگزاری آثار خود در این سامانه نشدند و تقاضای تمدید مهلت ارسال آثار را داشتند.

رئیس سارمان بسیج رسانه استان البرز ادامه داد: در این راستا و بر اساس تصمیمات گرفته شده در کمیته برگزاری پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز، مهلت ارسال آثار تمدید شد تا در این مدت اصحاب رسانه بتوانند آثار خود را به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

نوروزی فر ضمن قدردانی از خبرنگارانی که موفق به ثبت نام در سایت مذکور شده اند افزود: تمامی اصحاب رسانه آثار خود را در قالب  CD یا DVD به صورت حضوری و در ساعات اداری به دبیرخانه جشنواره، به نشانی: کرج، چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، سازمان بسیج رسانه استان البرز تحویل دهند.

وی تاکید کرد: اصحاب رسانه توجه داشته باشند که درج مشخصات کامل خبرنگار شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام رسانه، محور و بخش های موردنظر و یک فایل عکس کاری یا پرسنلی در لوح فشرده ای که به دبیرخانه تحویل می دهند الزامی است. شرکت کنندگان در بخش عکس حتما فایل اصل تصاویر ارسالی را به دبیرخانه تحویل دهند.

رئیس سارمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور توضیح داد: چنانچه تا زمان اختتامیه جشنواره، استان البرز در وضعیت سفید قرار گیرد مراسم تقدیر از برگزیدگان به صورت حضوری و در غیر این صورت در ۲۲ بهمن ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

نوروزی فر یادآور شد: جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مبارزه با آسیب های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران، کرونا و کمک مومنانه، ۴۰ سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه های اقدام و امیدآفرینی محورهای این جشنواره هستند.

وی با بیان اینکه هر شرکت کننده می تواند حداکثر در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر (در مجموع ۹ اثر) به این جشنواره ارسال کند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب های خبر، گزارش مکتوب، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس، موشن گرافیک و فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. آثار ارسالی به این جشنواره باید در بازه زمانی ۱۵ بهمن سال ۹۸ الی ۳۰ آذر ۹۹ از طریق رسانه های رسمی منتشر شده باشد.

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه ای ابوذر البرز

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *