د٫ تیر ۴ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

تمجید خبرنگار ایتالیایی از رحمان رضایی؛ او مدافعی کامل بود

1 دقیقه خوانده شده
تمجید خبرنگار ایتالیایی از رحمان رضایی؛ او مدافعی کامل بود

چزاره پولنگی، خبرنگار اهل کشور ایتالیا از رحمان رضایی، مدافعان پیشین تیم فوتبال مسینا، پروجا و لیورنوی این کشور تمجید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که روز گذشته (جمعه)، نظرسنجی درباره انتخاب بهترین بازیکن آسیایی تاریخ سری A ایتالیا منتشر کرد که نام رحمان رضایی هم در میان این بازیکنان دیده می‌شود.

AFC امروز به سراغ چزاره پولنگی، خبرنگار ایتالیایی رفت تا درباره این بازیکنان نظر دهد و نوشت: در حالی که بسیاری از بازیکنان ژاپنی سری A به صورت طبیعی خلاق بودند، موفق‌ترین بازیکن ایرانی در این لیگ یکی از مورد احترام‌ترین مدافعان آنها بود. رحمان رضایی در ایتالیا، مخصوصاً در سال فوق‌العاده مسینا در فصل ۰۵-۲۰۰۴ پیشرفت کرد. پولنگی معتقد است که یک بازیکن می‌تواند از موفقیت به‌عنوان مدافع در کشوری که مدافعانی چون مالدینی، بارسی و کاناوارو داشته است، لذت ببرد و این باید یک دستاورد مهم تلقی شود.

پولنگی در مورد رضایی گفت: فوتبال ایتالیا بر پایه دفاع سخت است. فکر می‌کنم ما مدرسه‌ای عالی از مدافعان داخلی داریم و داشتن این توانایی که از آسیا به این لیگ سخت بیایید، خیلی چیزها درباره قدرت ذهنی به شما می‌گوید،‌ مخصوصاً به‌عنوان یک مدافع. آفرین بر او. ما تاکنون درباره هافبک‌ها یا بازیکنان فانتزی صحبت کردیم. رضایی یک مدافع کامل بود، حقیقتی که او می‌توانست برای آغاز سه فصل در سری A همه چیز را نشان دهد.

تمجید خبرنگار ایتالیایی از رحمان رضایی؛ او مدافعی کامل بود

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *