د٫ مرداد ۱ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

تشکیل هیئت اندیشه‌ورز رسانه‌ای البرز در دستورکار معاونت سیاسی استانداری

1 دقیقه خوانده شده
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: برگزاری جلسات مختلف با حضور اقشار مختلف مردم موجب همدلی، هم افزایی و نشاط سیاسی و اجتماعی در سطح جامعه می شود.
تشکیل هیئت اندیشه‌ورز رسانه‌ای البرز در دستورکار معاونت سیاسی استانداری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ مرتضی ولی پوری با بیان این مطلب در اولین نشست هیئت اندیشه ورز رسانه ای استان که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اصحاب رسانه بعنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی و امیدافزایی در بین اقشار مختلف مردم دارند.

وی با اشاره به اینکه در اتفاقات اخیر کشور نقش رسانه ها به عنوان افسران جنگ نرم بسیار حائز اهمیت بود، خاطر نشان کرد: از اصحاب رسانه انتظار می رود در راستای حمایت از آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی یاریگر مسئولان در خدمت رسانی صادقانه به مردم، روشنگری و تبیین اقدامات صورت گرفته از سوی مسئولان باشند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان با بیان اینکه اعلام روایت اول از سوی رسانه ها بسیار مهم است، افزود: اصحاب رسانه با اطلاع رسانی صحیح و به موقع و منفعل نبودن در جریانات و رویدادهای سیاسی و اجتماعی باید تهدید شبهه افکنی را از رسانه‌های معاند گرفته و تبدیل به فرصت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در ادامه سخنان خود تاکید کرد: پیش نویس اساسنامه هیئت اندیشه ورز رسانه ای استان تهیه و تدوین شده و مقرر شده است با حضور اصحاب رسانه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نهایی شود. این مسئول افزود: تلاش می کنیم از ظرفیت‌های موجود برای ارتقاء سطح کیفی رسانه ها بهره مند شده و بسترهای لازم را برای فعالیت حرفه ای خبرنگاران فراهم نمائیم.

ولی پوری تاکید کرد: بدون شک نماینده عالی دولت در استان در موضوعات مختلف حامی خبرنگاران استان بوده و با نگاهی متفاوت دغدغه ها و مشکلات آنان را پیگیری می کند.

وی همچنین از دغدغه مندی اصحاب رسانه نسبت به رفع مسائل استان مختلف استان تقدیر کرد و گفت: تحلیل محتوا و ارائه راهکارهای عملیاتی نقش مهمی در کاهش مسائل و مشکلات استان دارد که در این راستا هیئت اندیشه ورز رسانه ای استان می توانند دیدگاه های خود را به مسئولان مربوطه منتقل نموده و در حوزه تصمیم سازی یاریگر مسئولان استان باشند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان در پاسخ به مطالبات خبرنگاران در حوزه مسائل سیاسی و اجتماعی یادآور شد: به اصحاب رسانه اعتماد و باور داریم و معتقدیم در حوزه رسانه استان نیروهای بسیار توانمند و خوشفکری داریم که باید از ظرفیت های آنان به نحو احسن استفاده کرد.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13360

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *