س٫ مرداد ۲ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکاسی جشنواره لاله‌ها

1 دقیقه خوانده شده
قائم مقام شهردار کرج از داوران و برگزیدگان مسابقه عکاسی جشنواره لاله‌های سال ۱۴۰۲ کرج تجلیل کرد.
تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکاسی جشنواره لاله‌ها
قائم مقام شهردار کرج از داوران و برگزیدگان مسابقه عکاسی جشنواره لاله‌های سال ۱۴۰۲ کرج تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه خبری کرج امروز؛ افراسیاب شجاعی در مراسم تجلیل از داوران و برگزیدگان مسابقه عکاسی جشنواره لاله‌های سال ۱۴۰۲ ضمن قدردانی از خبرنگاران، داوران و عکاسان اظهار کرد: هنر با روح انسان‌ها عجین شده و تأثیری که هنر بر روح انسان می‌گذارد تأثیری عمیق و ماندگاراست.

قائم مقام شهردار کرج بیان داشت: انتظار می‌رود در سال‌های آتی نیز با برگزاری مسابقات جذاب عکاسی بتوان مکان‌های تفریحی و همه زیبایی‌های شهر را به تصویر کشید.
در ادامه این نشست علیرضا عاقلی با بیان اینکه جشنواره لاله‌ها به یک برند ملی و آبروی شهر کرج تبدیل شده است، گفت: همه ساله با آغاز فصل نو گردشگران و بازدیدکنندگان از دیگر شهرها و استان‌های کشور برای تماشای زیبایی جشنواره لاله‌ها راهی کرج می‌شوند که باید از این فرصت به درستی سود برد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه این جشنواره می‌تواند مسیر بازگشت کرج به هویت باغشهری خود باشد اظهار داشت: برگزاری ۹ دوره موفق این جشنواره نشان از یک حرکت کارشناسی برنامه‌ریزی‌شده در مجموعه مدیریت شهری و مطالبات شهروندان بوده و فرصتی برای معرفی برندینگ شهری و داشته‌های این شهر محسوب می‌شود.

وی ضمن قدردانی از اعضای گروه داوری و نفرات برگزیده مسابقه عکاسی با اشاره به نقش اطلاع‌رسانی و ثبت تصاویر در معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شهر کرج افزود: از تمامی هنرمندان و عکاسان می‌خواهیم در زمینه ارتقاء سیما و منظر شهر، ما را یاری کنند.

شایان ذکر است در این مراسم که با حضور قائم مقام شهردارکرج، سرپرست حوزه هنری استان البرز و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج برگزار شد، رئیس کمیته عکاسی خانه مطبوعات متن بیانیه اعضای داوری را قرائت و اردشیر رستمی دیگر داور جشنواره که به دلیل حضور تقارن این مراسم با فیلمبردای یک کار سینمایی فرصت حضور در جلسه را نداشت پیام خود را از طریق ویدئو کنفرانس ارائه کرد.

در پایان این نشست از رامین کورانی، پوپک خواجه‌امیری و میلاد جعفری رتبه‌های اول تا سوم و محمد یمینی، مرضیه خلجی و معصومه طاهر خانی به عنوان عکاس عکس‌های شایسته تقدیر با اهدا لوح سپاس و جوایز مسابقه قدردانی شد.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13769

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *