چ٫ مهر ۵ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

تازه‌ترین موضع انسیه خزعلی درباره پسرش / «گله» از رسانه‌ها و ابراز «تاسف» برای خبرنگاران

1 دقیقه خوانده شده
برنا نوشت : معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: پسر من به هیچ‌وجه قصد مهاجرت نداشته و به زودی باز خواهد گشت ... سفر ایشان هیچ ربطی به فیلترشکن و وی پی ان نداشته است.
تازه‌ترین موضع انسیه خزعلی درباره پسرش / «گله» از رسانه‌ها و ابراز «تاسف» برای خبرنگاران

برنا نوشت : معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: پسر من به هیچ‌وجه قصد مهاجرت نداشته و به زودی باز خواهد گشت … سفر ایشان هیچ ربطی به فیلترشکن و وی پی ان نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرآنلاین؛ انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور پیش از ظهر دیروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران گفت: شاید صحیح نباشد ولی باید از رسانه های مختلف گله کنم که خبر دروغ و کذب را منتشر کردند چه در مورد بحث مهاجرت که پسر من به هیچ‌وجه قصد مهاجرت نداشته و به زودی باز خواهد گشت و چه در بحث فیلترشکن، به هیچ وجه سفر ایشان ر ارتباط به فیلترشکن و وی پی ان نبوده و ایشان هیچ ربطی به فیلترشکن و وی پی ان نداشته است.

وی عنوان کرد: حقیقتا من گله مند هستم، هنگامی که آن ور آبی ها و معاندین اخباری را پخش می کنند، رسانه های داخلی چرا این کار را انجام می دهند. حتی تکذیبیه ای که دادیم رسانه های داخلی پخش نکردند و این ها جای تأسف داد.

معاون امور زنان رئیس جمهور خطاب به خبرنگاران گفت: حقیقتا در مورد شما به عنوان کسانی که باید در جهاد تبیین و روایت گری صحیح عمل کنید جای تأسف دارد که می بینم چنین چیزهای نقل می شود. حتی نقل است در مورد کسانی که علیهشان حکم دارند انتشار اکاذیب می کنند جای تأسف دارد.

تازه‌ترین موضع انسیه خزعلی درباره پسرش / «گله» از رسانه‌ها و ابراز «تاسف» برای خبرنگاران

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *