چ٫ آذر ۸ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران استان بوشهر

1 دقیقه خوانده شده
معاون سیاسی استاندار بوشهر از برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران بوشهر خبر داد.
برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران استان بوشهر

معاون سیاسی استاندار بوشهر از برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران بوشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ اکبر پورات در نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی استان باید در تبیین و تشریح خدمات و دستاوردهای ارزشمند نظام و دولت با هدف تقویت امید و خودباوری در جامعه فعال و پویا عمل کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: اقدامات شورای اطلاع‌رسانی استان باید با برنامه و مطالعه صورت گیرد و دبیرخانه شورا از اصحاب دانشگاه و نخبگان، درباره موارد مختلف نظرخواهی کند و سپس مباحث را در شورا طرح کند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای انعکاس فعالیت‌ها و برنامه‌های دولت و همچنین اقدامات انجام‌شده افزود: بنا بر همین رویه، شورای اطلاع‌رسانی در فرمانداری‌های شهرستان‌های استان فعال می‌شود تا به تعبیر رئیس‌جمهور، به گره‌های ذهنی مردم توسط دستگاه‌های تخصصی پاسخ داده شود و در راستای برقراری ارتباط فرمانداران استان و اصحاب رسانه، شورای اطلاع‌رسانی را در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود.

معرفی دستاوردها

پورات گفت: یکی دیگر از برنامه‌های شورای اطلاع رسانی استان برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران استان بوشهر است که هدف از برگزاری این تور رسانه تبیین خدمات دولت سیزدهم و اقدامات انجام شده و در دست انجام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: برنامه ریزی شده تا اقدامات انجام شده دولت در سایر شهرستان‌ها نیز در قالب تور رسانه‌ای روایان پیشرفت معرفی و تبیین شوند.

پورات با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات با تبلیغات مناسب و اطلاع رسانی درست ارتباطی مستقیمی دارد، خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌های فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید در این فرصت باقیمانده تا برگزاری انتخابات آتی، از ظرفیت رسانه‌ها حداکثر استفاده را ببرند و با اقدامات تبلیغی مناسب، زمینه مشارکت و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی را فراهم سازند.

لینک کوتاه: http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=14592

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *