ی٫ مهر ۳ام, ۱۴۰۱

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

برخورداری دارندگان هنرکارت از تخفیف هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

1 دقیقه خوانده شده
مديرعامل شرکت هنرکارت بنيان ايرانيان وابسته به صندوق اعتباري هنر از بهره‌مندي دارندگان هنرکارت از خدمات هتل‌هاي ايرانگردي و جهانگردي با تخفيف ويژه خبر داد.
برخورداری دارندگان هنرکارت از تخفیف هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
مدیرعامل شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان وابسته به صندوق اعتباری هنر از بهره‌مندی دارندگان هنرکارت از خدمات هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر؛ حیدر مرادی، مدیرعامل شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان با اعلام این خبر گفت: براساس توافق نامه منعقد شده با شرکت ایرانگردی و جهانگردی، دارندگان هنرکارت می‌توانند با تخفیفاتی بین ۵ تا ۴۰ درصد بنا به فصل و نوع هتل، از امکانات اقامتی ۴۷ هتل‌ مجموعه ایرانگردی و جهانگردی بهره‌مند شوند.
وی در ادامه افزود: هنرکارت در نظر دارد با توسعه و تجمیع حمایت ها، گسترش ارتباط و همکاری با نهادها و سازمان های خدمات محور، فصل نوینی را در ارائه خدمات به هنرمندان کشور در قالب هنرکارت رقم زند. از این روی در اولین گام برای بهره مندی اعضای هنرکارت از خدمات اقامتی و پذیرایی ارزان قیمت، با سازمان ایرانگردی و جهانگردی توافق نامه همکاری امضا شد.
مدیرعامل هنرکارت تصریح کرد: براساس این تفاهم نامه خدمات اقامتی در کلیه ایام سال در ۴۷ هتل و مرکز اقامتی در ۲۴ استان کشور به دارندگان هنرکارت ارائه خواهد شد.
مرادی در پایان گفت: متقاضیان می توانند جهت بهره مندی از تسهیلات مراکز اقامتی از طریق سایت هنرکارت به نشانی https://honar.cards/Reservation/Register نسبت به رزرو و بهره مندی از تخفیف مراکز اقامتی اقدام کنند.
https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=12653

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.