س٫ تیر ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

برای دومین بار؛ خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه برگزیده شد

1 دقیقه خوانده شده
برای دومین بار؛ خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه برگزیده شد

یوسف درویشی خبرنگار ایرنا در یازدهمین جشنواره نانو و رسانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موفق به کسب رتبه دوم بخش «برترین آثار رسانه‌ای در حوزه خبرگزاری ها» شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایرنا؛ یوسف درویشی خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برای دومین بار از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در یازدهمین دوره جشنواره نانو و رسانه به عنوان دارنده رتبه دوم در بخش خبرگزاری ها تجلیل شد.

خبرنگار ایرنا در آئین یازدهمین جشنواره نانو و رسانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با حضور جمعی از اصحاب رسانه به صورت آنلاین برگزار شد، با اثر «آزمون سختی که نانویی ها از آن سربلند بیرون آمدند» رتبه دوم بخش «برترین آثار رسانه‌ای در حوزه خبرگزاری ها» را از آن خود کرد.

اثر برتر ایرنا با عنوان آزمون سختی که نانویی ها از آن سربلند بیرون آمدند (https://www.irna.ir/news/۸۳۷۷۰۱۳۷/) نگاهی بر ضرورت حمایت از فعالان بخش دانش بنیان به خصوص بحث بودجه‌ریزی با توجه به عملکرد مناسب ستاد نانو در ورود اثربخش برای حمایت از حوزه درمانی کشور در مساله کرونا دارد.

خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه برگزیده شد

همچنین رتبه نخست «برترین آثار رسانه‌ای در حوزه خبرگزاری ها» در یازدهمین جشنواره نانو و رسانه به خبرنگار مهر اختصاص یافت.

در بخش آثار روزنامه ها، عسل اخویان طهرانی از روزنامه جام جم رتبه نخست و ندا اظهری رتبه دوم یازدهمین جشنواره نانو و رسانه را به دست آوردند.

در بخش سیما، سیدمحمد علی صدری نیا از شبکه پنج سیما رتبه نخست و محمد کیایی رتبه دوم را از آن خود کردند.

در یازدهمین جشنواره نانو و رسانه در بخش برون مرزی نیز سمانه کچویی رتبه نخست این جشنواره را به دست آورد.

همچنین در حوزه رسانه های شنیداری، محسن رسولی از رادیو جوان و سمیه رنجکش از رادیو ایران به صورت مشترک رتبه اول را کسب کردند.

رتبه دوم آثار رادیویی یازدهمین جشنواره نانو و رسانه نیز به راضیه حسینعلی از رادیو ایران اختصاص یافت.

همچنین شبکه پنج به عنوان رتبه برتر شبکه های سیما، رادیو جوان به عنوان رتبه برتر شبکه های رادیویی، روزنامه جام جم به عنوان رتبه برتر روزنامه ها، روزنامه صمت رتبه برتر روزنامه های صنعت و همچنین خبرگزاری ایسنا و دانشجو به صورت مشترک رتبه برتر خبرگزاری ها را به دست آوردند.

همچنین در این آئین از تلاش های رسانه ای سید جواد ابویی از شبکه خبر، محیا معصومی از خبرگزاری دانشجو، مریم رضایی از خبرگزاری ایسنا، حمیده قادری از رادیو جوان، محمدرضا قادری از برنامه یه روز تازه شبکه پنج سیما، محسن معصومی از روزنامه صمت، حنا حیدری از خبرگزاری آنا، پوریا آسترکی و صادق نیکو از فعالان شبکه اجتماعی، حمیده سلطانی از رادیو اقتصاد، افروز اسلامی از خبرگزاری صدا و سیما تجلیل به عمل آمد.

جشنواره «نانو و رسانه» هر ساله در ۴ بخش کلی «رسانه‌های شنیداری»، «رسانه‌های دیداری»، «مطبوعات» و «خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی» برگزار می‌شود.

در این جشنواره آثار مرتبط با فناوری نانو مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و آثار داوری شده در جشنواره نانو و رسانه در فاصله زمانی اول فروردین تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۹ بوده است.

برای دومین بار؛ خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه برگزیده شد

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *