چ٫ خرداد ۱۷ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

بازدید از ۱۵ مجموعه رسانه ای گلستان به مناسبت روز خبرنگار

1 دقیقه خوانده شده
بازدید از ۱۵ مجموعه رسانه ای گلستان به مناسبت روز خبرنگار

قرائی گفت: در ایام روز خبرنگار مجموعه سپاه نینوا گلستان در پنج گروه با ۱۵ مجموعه رسانه ای استان دیدار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری شبستان؛ میثم قرائی در دیدار مسئولان سپاه نینوا استان گلستان از دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان گفت: این دیدار به منظور تبریک روز خبرنگار تدارک دیده شده است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان ادامه داد: در ایام روز خبرنگار مجموعه سپاه نینوا استان گلستان در پنج گروه با ۱۵ مجموعه رسانه ای استان گلستان دیدار خواهند کرد.

قرائی یادآور شد: این دیدارها با حضور مسئولان سپاه نینوا استان گلستان و همکاران رسانه ای انجام می شود.

وی افزود: مجموعه خبرگزاری شبستان با وجود مشکلات زیاد در حوزه صنفی و کاری تلاش خود را برای انجام رسالت خبری انجام می دهند و اصحاب رسانه در بحران های مختلف پیشانی کار در افکار عمومی به شمار می روند.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان تأکید کرد: انتظار داریم رسانه خبرگزاری شبستان ذوب در مسائل سیاسی نشود و اگر بنا است هزینه ای در فعالیت های رسانه ای بدهیم برای حل مشکلات مردم و مسائل اجتماعی باشد.

قرائی متذکر شد: رسانه ها باید تلاش کنند که در تصمیم سازی مردم تأثیرگذار باشیم و رسانه که نتواند تصمیم ساز باشد رسانه پویا و فعالی به شمار نمی رود.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان تصریح کرد: امیدواریم همچون گذشته ارتباط با مجموعه روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان از سوی رسانه های استان تداوم یابد و پوشش برنامه ها تقویت شود.

بازدید از ۱۵ مجموعه رسانه ای گلستان به مناسبت روز خبرنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.