د٫ خرداد ۷ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

این زن در مناظره دوم بایدن و ترامپ تاریخ‌ساز شد

1 دقیقه خوانده شده
این زن در مناظره دوم بایدن و ترامپ تاریخ‌ساز شد

کریستن ولکر دومین زن رنگین‌پوست در تاریخ آمریکاست که مسئولیت هماهنگی و اجرای مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را عهده‌دار شده است. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از همشهری آنلاین؛ نخستین مجری سیاهپوست مناظره‌های انتخاباتی کارول سیمپسن در سال ۱۹۹۲ بود.

شیوه برخورد و تسلط خبرنگار ۴۴ ساله شبکه NBC در مناظره بامداد امروز تحسین دانلد ترامپ را هم برانگیخت. رئیس جمهوری آمریکا که چند روز پیش در گفتگو با برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه سی‌بی‌اس خبرساز شده و مجری آن لزلی اشتال را نواخته بود، چند ساعت پیش از مناظره دوم هم سرگرم انتقاد کردن از این مجری ۷۸ ساله بود. او و اعضای ستادش در یک هفته گذشته به ولکر، مجری مناظره دوم هم تاختند و ترامپ خبرنگار ویژه کاخ سفید شبکه ان‌بی‌اس را «بسیار بدتر از اشتال»، «یک دموکرات دوآتشه» و «به شدت غیرمنصف» خطاب کرد.

با این حال، وقتی مناظره دوم و پایانی نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش رفت و تسلط مجری آشکارتر شد، ترامپ چاره‌ای ندید جز اینکه از مواضع چند ساعت پیش خود عقب بنشیند و لب به تحسین ولکر بگشاید. رئیس جمهوری آمریکا ابتدا به رقیب خود بایدن تاخت و بی‌مقدمه رو به مجری مناظره گفت: «باید بگویم تا اینجا به شیوه مدیریت کردن شما در مناظره بسیار احترام می‌گذارم. من باید این را بگویم.»

این زن در مناظره دوم بایدن و ترامپ تاریخ‌ساز شد

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *