ی٫ فروردین ۲۶ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

اینترنت هدیه خبرنگاران جامانده فعال شد

1 دقیقه خوانده شده
اینترنت هدیه روز خبرنگار توسط هر ۳ اپراتور برای خبرنگاران جا مانده فعال شد.
اینترنت هدیه خبرنگاران جامانده فعال شد

اینترنت هدیه روز خبرنگار توسط هر ۳ اپراتور برای خبرنگاران جا مانده فعال شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا؛ اینترنت هدیه خبرنگاری برای آن دسته از خبرنگارانی که جا مانده بودند توسط اپراتورهای همراه اول و رایتل فعال شده است. همچنین اینترنت خبرنگاری توسط اپراتور ایرانسل که قرار شده با تاخیر اندکی پس از همراه اول و رایتل فعال شود به زودی فعال خواهد شد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات چند سال است که در روز ۱۷ مرداد ماه، ۲٠٠گیگ اینترنت هدیه به خبرنگاران می‌دهد. در دو سال اخیر به‌منظور به‌روزرسانی لیست خبرنگاران، فعال شدن این هدیه منوط به ثبت نام در سامانه «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» و «سامانه جامع رسانه‌های کشور» شد.

خبرنگاران از ۱۷ مرداد ماه به مدت یک ماه فرصت داشتند تا از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند برای دریافت اینترنت خبرنگاری اقدام کنند. از سال ۹۸ اپراتورهای تلفن همراه با همکاری وزارت ارتباطات به مناسبت روز خبرنگار (۱۷ مرداد) بسته ۲۰۰ گیگ اینترنت‌رایگان را برای آن‌ها فعال می‌کنند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشتر اعلام کرده بودند خبرنگارانی که از ثبت نام اینترنت خبرنگاری جا مانده بودند، می‌توانند پرونده خود را تکمیل کنند و در مرحله دوم، فهرست این افراد برای فعال‌سازی اینترنت به اپراتورها ارسال شده است.

مقرر است خبرنگارانی که تاکنون موفق به دریافت هدیه نشده‌اند امروز و در روزهای آتی از این مزیت برخوردار شوند.

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *