چ٫ مهر ۵ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

اولین مجری هوش مصنوعی در کویت معرفی شد

1 دقیقه خوانده شده
یک رسانه کویتی از یک مجری اخبار مجازی که با استفاده از هوش مصنوعی تولید شده و قرار است بولتن های آنلاین را بخواند، رونمایی کرد.
اولین مجری هوش مصنوعی در کویت معرفی شد

یک رسانه کویتی از یک مجری اخبار مجازی که با استفاده از هوش مصنوعی تولید شده و قرار است بولتن های آنلاین را بخواند، رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  “فِدا” روز شنبه در حساب توئیتر وبسایت کویت نیوز به عنوان تصویری از زنی ظاهر شد که کت مشکی و تی شرت سفید به تن داشت.

او به زبان عربی گفت: من فدا هستم، اولین مجری در کویت که با هوش مصنوعی در کویت نیوز کار می‌کند. چه نوع اخباری را ترجیح می‌دهید؟ بیایید نظرات شما را بشنویم.»

این سایت وابسته به کویت تایمز است که در سال ۱۹۶۱ به عنوان اولین روزنامه انگلیسی زبان منطقه خلیج فارس تأسیس شد.

عبدالله بوفتین، معاون سردبیر هر دو رسانه، گفت که این آزمایشی برای پتانسیل هوش مصنوعی، برای ارائه محتوای جدید و نوآورانه است.

او گفت که فدا در آینده می‌ تواند لهجه کویتی را بپذیرد و بولتن‌ های خبری را در حساب توئیتر سایت که ۱.۲ میلیون دنبال کننده دارد، ارائه دهد.

بوفتین گفت: “Fedha یک نام محبوب و قدیمی کویتی است که به نقره اشاره دارد. ما همیشه رنگ ربات‌ ها را نقره‌ ای و فلزی تصور می‌ کنیم، بنابراین ما این دو را با هم ترکیب کردیم. ”

بوفتین گفت که مو‌های بور و چشمان رنگ روشن مجری، منعکس کننده جمعیت متنوع کویتی‌ ها و مهاجران کشور نفت خیز است. “فدا نماینده همه است. ”

ویدئوی اولیه ۱۳ ثانیه‌ ای آن (فیلم اصلی) سیل واکنش‌ ها را در شبکه‌ های اجتماعی از جمله روزنامه‌ نگاران برانگیخت.

رشد سریع هوش مصنوعی در سطح جهان، نوید مزایایی را در زمینه‌ هایی مانند مراقبت‌ های بهداشتی افزایش داده است، اما همچنین نگرانی‌ هایی را در مورد پتانسیل آن برای انتشار اطلاعات نادرست و تهدید مشاغل و یکپارچگی هنری ایجاد کرده است.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13471

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *